Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Přírodní vědy
 • Vědy o Zemi
 • Geologie
Studijní obory
 • Přírodní vědy (79)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

79 Magistr Programy v Geologie 2024

  Magistr Programy v Geologie

  Tím, že sleduje magisterský titul, Absolventi jsou schopni rozšířit své znalosti o předmětu a aplikovat toto porozumění na různých reálných úsilí. Nejen, že to může vést ke zvýšenému pocitu osobního naplnění, může to být také skvělý způsob, jak zajistit úspěšné uplatnění ve zvoleném oboru. Geologie je jedna taková pole, které studenti mohou sledovat s cílem získat výraznou pochopení samotné země a jak to přišlo být.

  &nbsp

  Co je mistr v geologie? Tato celoroční práce se zabývá všechny věci zemi, z jeho fyzickou složení evolučního procesu. Studenti budou zasvěceni do tříd na ekologii, chemii, fyziku a mnoho dalších předmětů spojených s geologické vědy. Pokročilé studium země pak může být použita k mnoha oblastech, včetně věcí, jako je strojírenství a pozice v rámci akademické obce.

  &nbsp

  Při hledání Master v geologii, studenti mohou vybrat z různých ohnisek v závislosti na jejich konkrétní zájmy a nadání. Dovednosti příštích období prostřednictvím tohoto kurzu mohou být použity po celém světě, které mohou být důležité pro studenty, kteří chtějí, aby se cestovat část svých dlouhodobých kariérních cílů.

  &nbsp

  Vzhledem k tomu, školné se může měnit ze školy do školy, je 's důležité, aby všichni studenti, aby si byli plně vědomi celkových nákladů před provedením jakékoli trvalé rozhodnutí. V tomto případě, je 's nejlepší obrátit se na budoucí školu přímo k zajištění toho, aby se vešel do jedné ' s rozpočtem.

  &nbsp

  Pokud jde kariéry týče, vydělávat Master 's titul v oboru geologie může otevřít mnoho dveří pro absolventy. Studenti si mohou zajistit práci v rámci ochrany životního prostředí nebo energetiky, a některé z nich mohou dokonce držet výzkumné pozice vysoce postavených vzdělávacích institucí.Zájemci o země 's minulostí mohou uplatnit své znalosti archeologických pronásledování, zatímco jiní se mohou rozhodnout, aby se na strojírenství nebo stavební práce.

  &nbsp

  Online ročníkové nabízí top vzdělávacích zařízení může umožnit studentům z celého světa, aby získali dovednosti, které potřebují zajistit placenou kariéru. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.