Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Přírodní vědy
 • Geografické vědy
 • Geografické vědy
Studijní obory
 • Přírodní vědy (17)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

17 Magistr Programy v Geografické vědy 2024

  Magistr Programy v Geografické vědy

  Zvýšení znalostí je klíčem k úspěchu kariéry, což je důvod, proč tak mnoho studentů se rozhodne nastoupit Master v prostorové vědy. Tento obor umožňuje studentům, aby vytvářely pochopení prostorových vztahů přes pokročilou práci v kurzu a nabízí návod, jak aplikovat tyto koncepty celému světu.

  &nbsp

  Co je mistr v prostorové Science? Tento program poskytuje základy územního plánování pro použití v mnoha různých oblastech a odvětvích. Studie znamenat rozvojové strategie pro udržitelný územní designu a zároveň zapojení studentů do řízení živých prostředí. Třídy také dotýkají současné technologie používané v oboru, které mohou zahrnovat mapování software a dalších geografických informačních systémů.

  &nbsp

  Otázkami životního prostředí zabývá Studenti se zde získat vysokoškolské vzdělání v oboru prostorové vědy jedinečný, plnění závazku.Tato znalostní báze může být použita v mnoha různých průmyslových odvětvích v pracovních míst po celém světě, což umožňuje studentům flexibilitu hledání zaměstnání kdekoli uznají za vhodné.

  &nbsp

  Školné cena se může měnit ze školy do školy, což je důvod, proč je 's důležité, aby studenti určit, zda konkrétní instituce splňuje jejich existující potřeby. Toho lze dosáhnout tím, pečlivě zkoumá potenciální školu před provedením jakékoli konečné rozhodnutí.

  &nbsp

  Pro studenty při hledání placenou a naplňující kariéru, může míra prostorové vědě nabízejí různé obohacení pracovní příležitosti. Prostorové absolventů přírodovědných oborů může zajistit pozice v zeměměřičství, technickou infrastrukturu, průzkumu a těžby a kartografie. Ti, kteří vlastnit takové míry mohou vybrat práci pro konkrétní firmu nebo najít zaměstnání jako konzultant pro různé organizace a projekty.Kariérní možnosti zahrnují veřejný a soukromý sektor, stejně jako vzdělávací role v akademickém světě.

  &nbsp

  Díky on-line kurzu k dispozici řada vzdělávacích institucí, mohou studenti na celém světě přístup ke prostředky nezbytné k zajištění kariéru právě pro ně. To je důležité zejména pro ty, kteří nemohou pravidelně navštěvovat kurzy, stejně jako každého, kdo hledá pružnější školní rozvrh. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.