Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Magistr v Genetika 2024

Magistr Programy v Genetika 2024

Přehled

Ti, kteří hledají důkladnější vzdělání ve svém oboru, mohou absolvovat magisterský titul, který může získat první absolventský titul. Magisterský program obvykle trvá dva nebo více let dokončit a zahrnuje více namáhavý výzkum a studium než vysokoškolské programy.

Co je Master v genetice? Tento studijní program učí učence o globálních genetických záležitostech a připravuje je, aby se vypořádali s výzvami, které se tak často vyskytují. Dělá to prostřednictvím kurzů v buněčné technice, buněčné signalizace, neurobiologie, imunologie, genetická toxikologie a mnoho dalších. Každá třída nabízí zkušenými odborníky silnější teoretický rámec potřebný pro kompetentní výkon v rámci pokročilé vědecké kariéry.

Během požadovaných kurzů se od studentů očekává, že budou zvládat odborné dovednosti, jako je organizace dat, náležitě v souladu s vědeckým postupem a řešením moderních výzkumných a lékařských technologií. Zatímco poslední dva z nich jsou určeny k přípravě studentů na kariéru v oboru, organizace dat může pomoci usnadnit každodenní úkoly, jako je například rozpočtování.

Pokud jde o stanovení cen, mají zainteresované osoby provádět vlastní výzkum, než se dopustí konkrétní školy. Výdaje na školné se mezi jednotlivými institucemi a hostitelskými zeměmi značně liší a mohou být kratší nebo delší v závislosti na tom, do jaké míry si potenciální student vybere.

Jedna věc, o kterou se zajímají nejvíce zainteresované strany před výběrem studijního programu, je, jak to ovlivní jejich výběr budoucí kariéry. Mistr v oboru genetiky poskytuje poměrně specializované vzdělání, ale přesto mohou absolventi očekávat, že po ukončení svého vzdělání budou mít k dispozici velké množství pracovních míst. Klinický vědecký pracovník, vědecký pracovník ve zdravotnictví, chovatelé rostlin a vědecký pracovník v lékařském výzkumu jsou některé z pracovních míst, které nejvíce souvisí se vzděláním, zatímco další pracovní místa, jako je vysokoškolský pedagog, lékařský prodejní zástupce a laboratorní technik, stále používají dovednosti často vyučované v průběhu celého programu.

Online kurzy mohou být ideální volbou pro studenty s rušnými plány, ale ti, kteří hledají něco trochu tradičnějšího, mohou těžit z absolvování osobních nebo dokonce mezinárodních kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Zdravotní péče
Studijní obory
  • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát