Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 6 Magistr v Gamifikace 2023/2024

6 Magistr Programy v Gamifikace 2023/2024

Přehled

Studenti, kteří absolvovali vysokoškolské vzdělání, se mohou rozhodnout, že budou pokračovat ve vzdělání prostřednictvím studia na magisterském stupni, a to buď z téže školy nebo jiné instituce. Magisterský titul může poskytnout příležitost dále se specializovat na preferovanou oblast studia.

Co je Mistr v Gamifikaci? Tento studijní obor může zahrnovat projektování a vytváření interaktivních videohier, používání strojového učení a integraci umělé inteligence, pokud jde o hry, vývoj her a programování mobilních aplikací. Mnoho studentů se také soustředí na to, jak aplikovat koncepty a teorie gamimetrie na jiné typy programů, včetně školení pro děti a dospělé nebo změnu chování, aby poskytly více užitečné a efektivní uživatelské zkušenosti.

Absolventi se často učí programování v nejrůznějších jazycích a zároveň přeměňují svou vášeň na hraní do kariéry. Mohou se také naučit trénovat složité tréninkové koncepty a interpretovat je do herního prostředí, které posílí angažmá a udržení. Kritické myšlení a dovednosti pro řešení problémů mohou být vyřešeny při studiu tohoto titulu.

Náklady na získání magisterského studia se často liší v závislosti na délce programu, umístění univerzity a zda je program dodán osobně nebo online. Počet tříd potřebných k ukončení studia může mít vliv na celkové náklady.

Absolventi mohou najít zaměstnaneckou kariéru jako herní inženýři, ať už ve studiu nebo samostatně provozovat vlastní firmy. Softwarové firmy mohou najmout absolventy jako digitální designéry nebo hlavní produktové manažery pro vývoj her nebo přidání herních funkcí do svých stávajících programů. Ti, kteří mají zájem o výcvik, mohou pracovat jako konzultanti s vzdělávacími společnostmi všech velikostí, aby překládali výcvik do herního prostředí pro děti i dospělé. Absolventi mohou také stát se odděleními nebo produktovými manažery pro divize umělé inteligence nebo strojového učení ve špičkových firmách nebo pro vládní agentury včetně vojenských organizací.

Celostní nebo částečné pokročilé gamifikační studie mohou být k dispozici buď on-line, nebo na místě na univerzitách, které se specializují v této obohacující oblasti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Technologie pro vzdělávání
  • Gamifikace
Studijní obory
  • Pedagogika (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát