Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 14 Magistr v Fyzika částic 2024

14 Magistr Programy v Fyzika částic 2024

Přehled

Ti, kteří vydělávají magisterský titul prokázat významnou úroveň akademického vzdělání. Po ukončení vysokoškolských studií, zájemci mohou požádat o magisterském programu. Jakmile je uchazeč přijat do programu univerzity, student získá určitý stupeň úspěšným ukončením dva roky pokročilé ročníkové práce.

Šance jsou, že jste přistáli na této stránce, protože chcete vědět, co je to mistr v částicové fyziky? Takový program je zaměřen na zkoumání složek hmoty. Prostřednictvím studia a experimentování, student získá chápání teorií a modelů, co tvoří náš vesmír. Všichni studenti by měli očekávat, aby posílily své schopnosti v matematice, řešení problémů a informačních technologií.

Dokončení magisterský titul ve fyzice částic signálů výzkumných univerzit, že jste připraven vést úsilí v oblasti výzkumu špičkové.Ti, kteří hledají zaměstnání, zvýšit jejich šanci, že budou najímáni energetické a ekologické organizace. V každém případě Absolventi by měli očekávat, že k dosažení plné pochopení vesmíru a některé z jeho vedoucími silami, jako je například gravitace.

Ceny se liší podle místa a institucí. Školné sazby jsou obecně zaručena po dobu jednoho akademického roku. Někteří studenti volí ke studiu na částečný úvazek pracovat svou cestu prostřednictvím programu mírným tempem.

Férové ​​množství absolventů vstoupit doktorské programy; Nicméně, vzdělávání také poskytuje pevný základ pro výuku fyzikálních věd kurzy na vysokých školách a vysoké školy komunity. Někteří najdou uplatnění ve státních a vědeckých pracovišť. Ti, kteří hledají větší flexibilitu může pracovat jako vědy spisovatelé a novináři. Pro některé studenty, jejich vzdělávací cesty jiskry myšlenky, které je vedou k výkonu podnikání.

Řada zahraničních univerzitách nabízejí studium magisterské úrovni v částicové fyzice.Náležitosti žádosti se liší mezi institucemi. Chcete-li začít s kurzu, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Přírodní vědy
  • Fyzika
  • Fyzika částic
Studijní obory
  • Přírodní vědy (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát