Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Francouzská filologie 2024

5 Magistr Programy v Francouzská filologie 2024

Přehled

Získat magisterský titul vyžaduje závazek k dosažení vysokoškolského vzdělání. Tyto programy jsou určeny pro pokročilé studenty, kteří svou kariéru nastupují na další úroveň. Obecně vyžadují dva další roky studia na plný úvazek, tyto programy často obsahují originální výzkumný projekt, který umožňuje absolventům demonstrovat zvládnutí materiálu.

Co je mistrem francouzských studií? Je to vysokoškolský studijní program pro studenty francouzského jazyka a kultury. Zatímco několik programů nebude vyžadovat plynulost ve francouzštině před zápisem, studenti mohou využít předcházející práce v jazyce. Je běžné, že kurzy na této úrovni se vyučují výhradně ve francouzštině. To obohacuje chápání kultury a pomáhá studentům dále rozvíjet své komunikační schopnosti. Témata obecně překračují pouze základní lekce gramatiky a výslovnosti z tříd nižší třídy. Studenti se mohou věnovat francouzskému umění, literatuře a historii.

Nauky francouzského jazyka jsou lépe pochopeny studiem celkové kultury. Studenti se také dozví, jak má Francie výrazně vliv na zbytek světa. Rozvíjejí lepší analytické a logické dovednosti a mohou kriticky zhodnotit výměny mezi kulturami.

Celkové náklady na magisterský program závisí na míře vyučování instituce a době požadované studie. Studenti by měli také hradit výdaje ve škole. Přijímací oddělení univerzit mohou poskytnout další podrobnosti.

Absolventi francouzského studijního programu jsou připraveni vstoupit do mezinárodní pracovní síly. Mnozí hledají zaměstnání u firem, které mají spojení ve Francii a ve zbytku Evropy. Schopnost komunikovat mezi kulturami je cenná, takže se absolventi mohou stát obchodními manažery a poradci. Někteří pokračují ve výuce jako francouzští učitelé. Jiní mohou najít práci jako tlumočníci a průvodci.Vysoce profesionální jednotlivci mohou být zaměstnáni diplomatickými nebo jinými vládními agenturami.

Před rozhodnutím o konkrétním programu je důležité prověřit všechny možné možnosti. Pokud máte omezení časového plánu, on-line vysoká škola často poskytuje nejlepší způsob, jak dosáhnout svého vzdělávacího cíle. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Francouzská filologie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory