Keystone logo

3 Magistr Programy v Caen, Francie pro 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Francie
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)Obchodní podnikání (0)Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)
 • Ekonomika (1)
 • Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Magistr Programy v Caen, Francie

  Caen je univerzitní město, stejně jako obchodní centrum. Toto malé město má dlouhou a bohatou historii a od té doby byl přestavěn po D-den, s malou starého Caen zbývající. Existuje mnoho výhod pro studenty, které sledují mistr v Caen, velký počet studentů, je pro živé prostředí, jsou zde výborné muzea, a studenti se mohou těšit na snadnější cestování do jiných částí Francie, stejně jako v celé Evropě.

  Mistr v Caen je vynikající příležitostí pro vysoce kvalitní vzdělání. Existuje mnoho příležitostí pro mistra ve stupních Caen v podnikatelském sektoru, jako je řízení, marketingu a podnikání, a studijních příležitostí i společenských věd, přírodních věd a výtvarné umění. S Master v Caen, mají studenti možnost vybudovat si silnou profesní síť, stejně jako získání mezinárodní zkušenosti, že potenciální zaměstnavatelé ocení.

  Procházejte Mistrovství ČR v programech Caen pod zjistit, jestli z nich je pro vás to pravé. Můžete si přečíst více o konkrétních programech a vyžadovat informace přímo ze školy!