Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Inženýrství
 • Materiály
 • Fotonika
Studijní obory
 • Inženýrství (23)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

23 Magistr Programy v Fotonika 2024

  Magistr Programy v Fotonika

  Obecně vyžadují dva roky denního studia, magisterský titul je další kompletní vzdělávací dosažení výše bakalářském stupni. Magisterské programy často akceptovat omezený počet žadatelů, takže vysokoškolských studentů by měli mít své známky vysoká, aby zvýšit své šance na přijetí.

  Co je Master in fotoniky? Studenti, kteří pocházejí z technických nebo fyzikální vědy prostředí může vzít předměty, které se dotkl jasu, ale magisterský program připravující k více do hloubky, se zaměřil studie na toto téma. Celoroční práce zahrnuje kombinaci akademické analýzy světelných souvisejících tématech spolu s laboratorní činnosti vykonávat pojmy jako oni naučili. Práce je dokončena a to jak samostatně tak i ve skupinách.

  Pracovní příležitosti jsou lepší pro absolventy magisterských protože jsou lépe připraveni zvládnout technické aspekty lasery, spektroskopie a optiky.Magisterský studijní program pomůže studentům pochopit jak teorii a aplikaci fotoniky, čímž se připravuje absolventa v obou vědeckých a technických aspektů oboru.

  Náklady se liší v závislosti na škole a jeho umístění. Žadatelé by měli porovnat ceny školného a poplatků napříč různými institucemi zvolit program, který oba splňuje svůj rozpočet a vzdělávací potřeby.

  Absolventi, kteří jdou do praxe často pracují pro komunikační, zdravotní péče či solární energetické společnosti. Mohou také najít zaměstnání pro vývoj manipulaci s výrobkem je výrobcem zařízení nebo jako součást týmu usnadnit dokumentaci a marketingové úsilí. V komunikační sféry, často spolupracují s inženýry z jiných oborů, jako jsou civilní a elektrický, a může komunikovat s vládními úředníky a plánování. Absolventi, kteří pokračují ve svém vzdělávání vstoupit speciality narůstající výzkum vedl některé z nejlepších světových univerzit.

  Školy nabízejí magisterské programy v oblasti fotoniky jsou rozmístěny po celém světě, ale významný shluk kvalitních programů lze nalézt ve střední a severní Evropě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.