Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 46 Magistr v Forenzní věda 2023/2024

46 Magistr Programy v Forenzní věda 2023/2024

Přehled

Studenti s vysokoškolským vzděláním nabízejí magisterské studijní programy na dálku a v mnoha zemích po celém světě. V závislosti na instituci může magisterský titul vyžadovat stáž nebo diplomovou práci během posledního ročníku nebo akademického období studenta.

Co je mistr ve forenzní vědě a jaké jsou jeho typické učební výsledky? Soudní věda zahrnuje studium pokročilých témat v kriminologii, forenzní politice v oblasti životního prostředí, toxikologii, chemii drog a dalších souvisejících oblastech. Tyto programy nejčastěji kombinují praktické laboratorní zkušenosti s teoretickou vědou a poskytují bohaté zkušenosti v chemii, biologii a environmentálních studiích, které se týkají této vzrušující oblasti. Specializace nabízené vedle tohoto stupně zahrnují sérologii, forenzní farmakologii, forenzní toxikologii a digitální forenzní.

Absolventi forenzní vědy zpravidla zlepšují svou pozornost na detail a rozvíjejí schopnost analyzovat nejrůznější materiály a vytvářet konkrétní informace. Mohou také získat odborné znalosti potřebné pro svědectví u soudů. Tito akcionáři mají pozici absolventů forenzních věd a mohou jim umožnit rozvíjet dlouhou a úspěšnou kariéru.

Žádný ze dvou programů nemá stejný plán nebo plán poplatků. Mimo jiné by měl student prozkoumat časové a rozpočtové požadavky programu, aby zajistil, že splní své cíle.

Forenzní je vzrušující pole a odborné znalosti v něm mohou otevřít cestu do mnoha průmyslových odvětví. Ačkoli většina prominentně známá pracovat ve spolupráci s donucovacími orgány, forenzní vědci jsou také zásadní pilíře v oblasti genetiky, klinických laboratoří a vzdělávání. Absolventi mohou najít práci jako toxikologové, analytické chemisté, laboratorní technici a samozřejmě jako forenzní vědci. Tento titul může být také použit k doplnění kvalifikace pro kariéru vyššího vzdělávání a další práce v trestním právu.

Dokončení magisterského oboru forenzní vědy může trvat jeden až čtyři roky a může zahrnovat místní univerzitní třídy nebo on-line kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Trestní řízení
  • Forenzní věda
Studijní obory
  • Právo (46)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát