Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Přírodní vědy
 • Chemie
 • Forenzní chemie
Studijní obory
 • Přírodní vědy (3)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

3 Magistr Programy v Forenzní chemie 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magistr Programy v Forenzní chemie

  Po absolvování bakalářského studia umožňuje magisterský studijní program vylepšit své vzdělání a dovednosti ve svém oboru. Pokročilá akademická a praktická práce, stejně jako konkrétní zaměření, mohou studentům poskytnout to, co potřebují pro vyšší kariéru.

  Co je magister ve forenzní chemii? Tento program školí studenty v laboratorních metodikách pro vyšetřování a rekonstrukci kriminálních scén pomocí chemické analýzy. Typické učební osnovy vycházejí z poznatků z oblasti chemie a aplikují je na hodnocení důkazů pomocí nástrojů pro výzkum a laboratorních zařízení. Studenti se mohou zaměřit na konkrétní předměty, jako jsou stopové důkazy, jako je půda nebo sklo, biologie nebo toxikologie, s doplňkovými kurzy souvisejícími s tímto zaměřením.

  Získat titul magistra ve forenzní chemii, studenti mohou poslouchat analytické dovednosti a dovednosti pro řešení problémů, které se stávají cennými v jejich životě. Mohou také stavět své schopnosti v ústní komunikaci a technickém psaní, které jsou nezbytné pro předávání poznatků v laboratoři.

  Náklady na získání magisterského oboru forenzní chemie závisí na instituci nabízející program, takže studenti by si měli být jisti, že najdou informace o příslušné škole a očekávané školné. Obvykle může student dokončit celý program za jeden rok.

  Odborné znalosti získané prostřednictvím magisterského oboru forenzní chemie a uznávání titulu samy o sobě dělají studenty cennými kandidáty v pozicích analytické chemie, a to jak uvnitř, tak bez forenzní vědy. Absolventi mohou přecházet z práce jako pomocní pracovníci, aby se zabývali vlastními případy nebo dokonce vedli jako ředitelé zločinecké laboratoře, dohlíželi na jiné techniky, prováděli přezkoumání případů a řídili laboratoř. Jiní absolventi místo toho najdou práci v akademickém nebo právním řádu.

  Mistr ve forenzní chemii lze získat od jedné z mnoha škol po celém světě. Pro studenty, kteří žijí daleko od školy nebo hledají flexibilní plán, jsou on-line programy cennou volbou. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.