Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Ekonomika
 • Fintech
Studijní obory
 • Ekonomika (43)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

43 Magistr Programy v Fintech 2024

  Magistr Programy v Fintech

  Aby získali další kompetenci ve vybraném oboru, mnoho studentů absolvuje magisterský titul. Studenti si mohou zvolit specializaci z bakalářských studií nebo absolvent může být v jiném oboru. Bakalářské tituly jsou obvykle požadovány před pokračováním v pokročilých stupních.

  Co je mistr ve společnosti Fintech? Tato diplomová práce obvykle připravuje studenty na práci v odvětví finančních služeb, nabízejí produkty a služby prostřednictvím internetu nebo využívají technologii k inovacím finančních produktů a jejich dodacích kanálů. Studenti se mohou zaměřit na digitální bankovnictví a finance, elektronické platby, on-line půjčování, peer-to-peer půjčky, crowdfunding, investice a obchodování s cennými papíry a další typy finančního řízení, které lze dodat prostřednictvím počítače nebo mobilní aplikace.

  Studenti se mohou naučit pokročilé programovací dovednosti, které mohou být použitelné v mnoha technických a technických pozicích. Mohou se také naučit techniky spolupráce a komplexních dovedností pro řešení problémů, které jim mohou dobře sloužit ve strategických poradenských prostředích.

  Náklady na získání postgraduálního titulu se mohou lišit v závislosti na délce trvání studijního programu, zda se kurzy konají osobně nebo online, a umístění školy. Před výběrem magisterského programu se studenti mohou chtít podívat na několik možností.

  Absolvování magisterského studia ve fintech může vést k mnoha profesním příležitostem, včetně viceprezidenta nebo ředitele rozvojových oddělení v rámci předních nadnárodních bank nebo finančních institucí. Online společnosti poskytující finanční služby mohou pronajmout absolventy jako vedoucí výzkumu nebo ředitele pro vývoj, zatímco firmy s velkými daty mohou najímat studenty jako strategických analytiků nebo konzultantů, kteří spolupracují s finančními společnostmi při uvádění svých produktů na trh nebo jejich opětovnou výrobu. Absolventi se mohou stát generálním ředitelem nebo prezidentem, když zahájí vlastní fintech firmy a nabízejí inovativní finanční produkty spotřebitelům nebo firmám.

  Studenti mohou absolvovat vysokoškolské tituly z univerzit nebo technických škol, a to buď na akademické půdě, nebo prostřednictvím online distančního vzdělávání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.