Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 27 Magistr v Finance a ekonomie 2023/2024

27 Magistr Programy v Finance a ekonomie 2023/2024

Přehled

Vydělávat magisterský titul je výsledkem postgraduálního programu. Oni jsou obvykle uděluje po velké množství instruktorem pod dohledem výzkumu a spolupráce byla dokončena. Tento stupeň může měřit kompetence v odborných a technických arénách. V finančního sektoru, tato míra může zvýšit profesní dovednosti a nastavit jednotlivce na rozdíl od konkurence.

&nbsp

Co je Master in Finance a ekonomie? Jaký typ předmětů jsou zahrnuty v tomto programu? Ve světě financí existuje mnoho oblastí zaměření. Tyto programy se mohou zdokonalovat v na makroekonomické politiky a na akciovém trhu. Dalšími tématy jsou kvantitativní ekonomie a teoretická nebo aplikovanou ekonomii. Studenti získají nástroje, které potřebují přizpůsobit se změnám ve finančním prostředí a rozvíjet teoretický rozbor.

&nbsp

Tam jsou často finanční výhody účast v tomto postgraduálním programu, ale výhody přesahují financí.Vyšší stupně úrovně jsou často zaměřena na profesionály, kteří vydělávají pokrok Po ukončení studia. Účastníci programu mohou získat odborné kontakty, rozšíření jejich stávající sítě. Při vyvrcholení programu, studenti zpravidla mají snadnější přístup k vysoce vyhledávaný pozic. Účastníci programu komunikovat s odborníky, kteří jsou respektovány ve svých oborech a mohou začít rozvíjet síť vrstevníků před tím, než absolvování.

&nbsp

Se vzdělávacími institucemi se nacházejí v různých částech světa, mohou náklady spojené s účastí v těchto programech se liší. Jedinci, kteří doufají, že se zúčastnil programu by měla komunikovat přímo se školami, pro přesné informace o výuce a související poplatky.

&nbsp

Po dokončení studia, profesionálové často pozice s velkými institucemi. Práce zahrnují pozice, jako je finanční regulátor nebo obchodní analytik.Další pracovní příležitosti se nacházejí v oblasti správy majetku, pojišťovny, veřejné správy a soukromých bank. Některé povinnosti práce zahrnují správu majetku, poradenství, a zajištění.

&nbsp

Jedinci, kteří doufají, že rozvíjet svou kariéru prostřednictvím dalšího vzdělávání, by měli konzultovat program výpis pro více informací. Pokud jsou nalezeny relevantní programy, vyplňte vedoucí formulář. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru tím, že podá v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Finance a ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát