Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Magistr v Finanční právo 2024

9 Magistr Programy v Finanční právo 2024

Přehled

Magisterský titul nabízí studentům možnost ponořit se hlouběji do konkrétních oblastí jejich zvolené téma. Studenti, kteří se účastní magisterského studia často příležitostí k interakci s profesionály, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Některé programy jsou zaměřeny na studenty přímo ze svého bakalářského programu, zatímco jiní jsou vyvinuty s profesionály v mysli.

&nbsp

Co je mistr ve finančním právu? Pokud uvažujete o kariéru jako finanční profesionál, nebo pokud jste již zaměstnán a chcete dále své dovednosti, mohlo by to být program dobrý zápas. Předměty studia mohou zahrnovat finanční právo, právo soukromé, mezinárodní obchod, corporate finance, corporate governance a strukturovaného financování. Další témata mohou zahrnovat analýzu dokumentů a interpretace, finanční teorie a behavioral finance. Třídy se mohou týkat bankovnictví na mezinárodní úrovni, v nastavení maloobchodní nebo investiční, a centrální bankovnictví.

&nbsp

Studenti tohoto programu nabízí mnoho výhod, včetně šance pracovat s odbornými instruktory a talentované odborníky, kteří jsou již usazené v průmyslu. Další výhody jsou nalezené v rozvoji dovedností nejvyhledávanějších ze strany zaměstnavatelů. Tyto dovednosti zahrnují analýzu dokumentů a interpretace, seznámení se s právním a regulačním literatury a psaní techniky vhodné v této oblasti.

&nbsp

Ti jedinci, kteří mají zájem o účast v programu, by měli kontaktovat školy individuálně, aby si školné a poplatek plány. Tyto náklady se mohou lišit od jedné školy do druhé, a to zejména některé vzdělávací instituce se nachází přes mezinárodní hranice.

&nbsp

Absolventi jsou dobře připraveni pro práci ve finančním sektoru, a to zejména ty, kde jsou vyžadovány in-hluboké znalosti a dobře honované dovednosti.Tyto programy mohou mít za následek velmi specializované zaměření, které připravuje absolventy držet práci na nejvyšší úrovni v oblasti investičního bankovnictví, financování podniků, obchodních a investičních firem a mezinárodní obchod.

&nbsp

Jedinci, kteří se chtějí připravit na další úspěch ve finančním sektoru nebo zdokonalovat specializaci může výzkum jejich možnosti v seznamu programů. Po nalezení specifické programy zájmu, vyplňte vedoucí formulář. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Finance
  • Finanční právo
Studijní obory
  • Ekonomika (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát