Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 Magistr v Filologie 2024

4 Magistr Programy v Filologie 2024

Přehled

Co je filologie?
Filologie je studium jazyka v písemných historických pramenech. Je to kombinace literární kritiky, historie a lingvistiky. Filologové se zajímají o to, jak se jazyk v průběhu času změnil a jak se používá v různých kontextech. Studují také vztahy mezi jazyky a kulturami, které je mluví.

Co mohu dělat s titulem z filologie?
S titulem z filologie, můžete pokračovat v kariéře ve výuce, lingvistika, překlad, nebo publikování. Své dovednosti můžete také využít k práci v oblastech, jako je marketing, reklama nebo public relations.

Proč je studium filologie důležité?
Studium filologie je důležité, protože nám pomáhá pochopit, jak se jazyk v průběhu času změnil a jak se používá v různých kontextech. Pomáhá nám také lépe porozumět vztahům mezi jazyky a kulturami, které jimi mluví. Pochopením těchto věcí můžeme lépe komunikovat s lidmi z jiných kultur a zlepšit naše chápání světa kolem nás.

Jaké tituly lze získat ve filologii?
Existuje několik různých typů filologických titulů, které můžete sledovat. Patří mezi ně bakalář umění (BA) ve filologii, magistr umění (MA) ve filologii a doktor filozofie (PhD) ve filologii. Každý z těchto stupňů vám dá příležitost studovat jazyk do hloubky a učit se. Některé školy nabízejí konkrétně filologické tituly, zatímco jiné nabízejí tituly v příbuzných oborech, jako je lingvistika nebo historie se zaměřením na filologii.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Lingvistika
  • Filologie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory