Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 Magistr v Evropské právo 2023/2024

16 Magistr Programy v Evropské právo 2023/2024

Přehled

Chcete-li mít přístup k větší škále zajímavých kariér, mnozí studenti se rozhodnou pokračovat v jejich vzdělání po absolvování bakalářského studia zapsáním do magisterského programu. Dokončení magisterského studijního programu může poskytnout studentům odborné znalosti v profesní oblasti, kterou si zvolí.

Co je magister v evropském právu? Jak naznačuje název, tento druh programu poskytuje studentům odborné znalosti o právu v Evropě tím, že nabízí kurzy na předměty, jako je mechanika práva. Studenti mohou studovat různé typy právních předpisů, včetně daní, spotřebitelů, internetového a obchodního práva, a dát jim širší znalosti o předmětu. Tento program poskytuje studentům komplexní znalosti o tom, jak zákon funguje jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni.

Stejně jako u jakéhokoli magisterského programu, magisterský program v evropském právu pomáhá studentům rozvíjet dovednostní dovednosti, které se mohou ukázat jako užitečné jak v oblasti kariéry, tak i v osobní práci. Vynikající výzkumné a organizační schopnosti by mohly pomáhat studentovi vystupovat na trhu práce, zatímco komunikační dovednosti mohou být užitečné ve všech aspektech života.

Neexistuje žádná stanovená cena za magisterský titul. Náklady se liší mezi školami, zejména mezi univerzitami v různých zemích a zda kurzy jsou přijímány osobně nebo online, protože ceny se dramaticky liší.

Studenti, kteří získají magisterský titul v evropském právu, mohou mít přístup k zajímavým a rozmanitým pracovním postupům. Stát se vládním úředníkem je atraktivní práci pro mnohé, zatímco jiné přijímá pozice jako právníci, a to buď na národní nebo mezinárodní scéně. Někteří najdou práci jako učitelé, kteří se naplňují, jiní raději hledají zaměstnání jako soudní úředníci. Kariéry jako vládní poradci mohou být také k dispozici.

Magisterský titul lze získat buď online nebo osobně. V závislosti na rozvrhu studentů mohou online kurzy jim poskytnout flexibilitu, kterou potřebují k tomu, aby vyvážily své vzdělání s osobním životem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Státní právo
  • Evropské právo
Studijní obory
  • Právo (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát