Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Magistr v Etika podnikání 2024

2 Magistr Programy v Etika podnikání 2024

Přehled

Magisterský titul v každém oboru studia je impozantní úspěch. Často vyžadující dva roky studia na plný úvazek dokončit, stupeň dokládá důkladné a úplné porozumění specifikům oboru.

Co je magister v obchodní etice? Obchodní etika je formou profesionální etiky, která se zabývá obchodním chováním jednotlivců i celých organizací, aby zjistila vhodnost tohoto chování. Je to cenný nástroj pro majitele malých podniků i pro právnické osoby. Etická politika by mohla řídit dosah společnosti v komunitě, ve které působí, nebo její politika jinde v situacích, kdy zákony neposkytují rámec pro chování, ale obraz, který je prezentován, vyžaduje určitou péči.

Magisterský titul v podnikatelské etice vám může poskytnout impozantní řadu dovedností, které nemusí být tak snadno dosažitelné jinde. Zaměřuje se na komunikaci, rozhodování a kritické myšlení, které často přispívá k lepšímu řízení vašeho osobního života kromě vašeho firemního života.

Náklady na magisterský titul se mohou značně lišit od školy až po školu a z regionu do regionu. Může být prospěšné, abyste se obrátili na ty školy, ve kterých máte největší zájem, abyste získali odhad celkových nákladů.

Mistr v obchodní etice může pracovat pro velkou společnost, možná jako ředitel marketingu nebo manažer zodpovědný za dodržování předpisů. Můžete se také rozhodnout pro podnikání pro sebe jako poradce, nebo dokonce pracovat pro poradenskou firmu. K dispozici jsou také možnosti mimo krabici, například psaní pro obchodní časopisy nebo vedoucí vzdělávací kurzy řízení.

Pravděpodobně zjistíte, že můžete dokončit magisterský seminář v oboru obchodní etika online nebo ve vzdělávací instituci poblíž vás. Existují možnosti po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Etika
  • Etika podnikání
Studijní obory
  • Humanitní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory