Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Design
 • Ergonomie
Studijní obory
 • Design (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  4 Magistr Programy v Ergonomie 2024

   Magistr Programy v Ergonomie

   Magisterský stupeň je stupeň vyšší vzdělání, které obvykle dává absolventům pokročilé znalosti předmětu nebo pole. Úspěšné absolvování bakalářského titulu je obvykle předpokladem, a program obvykle trvá mezi jedním až tři roky dokončit. Po dokončení absolvent je obecně vnímán jako odborník ve svém oboru.

   Co je Master in Ergonomie? Během programu, studenti mohou studovat, jak lidé v interakci s produkty, systémy a prostředí, které tvoří jejich každodenní život. To obvykle zahrnuje pokročilé studium v ​​lidské zdraví a chování, identifikace ergonomických rizik v různých produktech a prostředí, a na uživatele přístup k tvorbě výrobků a systémů. Některé programy mohou vyžadovat stáží a / nebo práce.

   Ergonomie je rychle rostoucí a konkurenčním poli. Z tohoto důvodu získání Master ergonomii vám může dát konkurenční výhodu představuje zajímavý a in-poptávka povolání.Spojený znalosti získané v lidské psychologie, fyziologie, systém a produktového designu často zanechává absolventy připravené řešit složité problémy vytvoření optimálně fungující svět.

   Země studia, volba školy a délky programu ovlivňují celkové náklady na magisterském stupni. Obraťte se na vzdělávací instituci přímo informace týkající se výuky a možnostech finanční pomoci.

   Jako vystudovaný ergonomové, absolventi mohou být schopen pracovat v takových oblastech, jako je zdravotnictví, letectví, bezpečnost práce, jaderné bezpečnosti a produktového designu. Často mají možnost pracovat pro velké firmy nebo jako konzultanti ve veřejném i soukromém sektoru. Magisterský titul v oboru ergonomie je také obyčejně prvním krokem k bytí certifikována jako registrovaný ergonomové a / nebo pro získání členství v regionálních a národních profesních organizací.

   Dělat on-line magisterský titul může umožnit studentům flexibilitu, kterou potřebují spojit studium s jinými povinnostmi, že jim dává možnost využít mezinárodního vzdělávání bez ohledu na jejich bydliště. Pro více informací hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.