Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 Magistr v Environmentalistika 2024

16 Magistr Programy v Environmentalistika 2024

Přehled

Magisterský titul je pokročilý vzdělávací program, který se rozšiřuje o témata, která se studenti naučili během svých prvních čtyř let vysoké školy. Většina těchto programů vyžaduje další dva roky studia na plný úvazek a studenti obecně musí dokončit finální projekt, který demonstruje zvládnutí materiálu.

Co je mistrem v oblasti zelených studií? Jedná se typicky o obchodní stupně, které se zaměřují na vývoj nových způsobů řešení běžných problémů. S lepším vědeckým poznatkem o životním prostředí a měnícími se postoji veřejnosti organizace často potřebují vůdce, kteří jim mohou pomoci přizpůsobit se. Studijní témata často zahrnují vliv výrobních a logistických procesů na životní prostředí, regulační zátěž a strategie udržení zisku. Studenti se mohou naučit, jak může výroba zelené energie a zelené stavební techniky zlepšit schopnosti organizace.

Po absolvování jednoho z těchto studijních programů jsou absolventi připraveni stát se vůdci se zlepšenou komunikační a analytickou schopností. Tito odborníci jsou navíc schopni zefektivnit obchodní proces, aby ušetřili náklady a splnili cíle. Znávají klíčové faktory ekologického průmyslu a mohou provádět změny pomocí dovedností v oblasti řízení projektů.

Náklady na školení a poplatky za magisterské studium se budou lišit. Zájemci by se měli podrobněji obrátit na přijímající přijímací odbory.

Absolventi magisterského programu mají obvykle velmi vyhledávané dovednosti. Zaměstnavatelé ve výrobních a dopravních sektorech běžně zaměstnávají tyto profesionály jako manažery. Absolventi mohou být také kvalifikovaní pro práci jako konzultanti a poskytovat své odborné znalosti konkrétním projektům. Někteří pracují jako auditoři pro vládní agentury. Společnosti zelené energie mohou najmout absolvent pro rozvoj podnikání nebo marketing.Podnikatelští absolventi se mohou rozhodnout založit své vlastní společnosti a nabídnout zelené řešení problémů, které jsou vášnivé.

Před zahájením studijního programu byste měli prozkoumat co nejvíce možností. Mezi tradičními univerzitami a on-line vysokými školami existuje mnoho možností, jak se přizpůsobit vašemu životnímu stylu a harmonogramu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Energetika
 • Environmentalistika
Studijní obory
 • Energetika (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát