Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 13 Magistr v Enologie 2024

13 Magistr Programy v Enologie 2024

Přehled

Magisterský titul signalizuje dokončení programu absolventa v konkrétním oboru. Tyto programy se mohou pohybovat v průměru od dvou do čtyř let a jsou k dispozici na univerzitách v mnoha různých zemích.

Co je mistr v enologii? Tento program se zaměřuje na vědu vína a studenti rozvíjejí pokročilé poznatky o specifických aspektech pěstování hroznů a výroby vína. Některé studované předměty zahrnují fyziologii révy, zdraví vín, víno senzorické vědy a výrobu vína. Absolventi tohoto učebního plánu mají větší schopnost identifikovat a řešit problémy při výrobě vína a samotného vinárského průmyslu. Mnohé z programů zahrnují nezávislou analýzu a výzkum v konkrétní oblasti výběru studenta.

Studenti, kteří studují enologickou oblast, vytvářejí silné analytické dovednosti, které jsou důležité nejen v jejich kariéře, ale iv jiných oblastech jejich života. Studenti získají také schopnost řešit řadu problémů a rozvíjet technické dovednosti, které jsou nezbytné pro práci v oboru.

Množství peněz potřebných k získání tohoto titulu se liší v jednotlivých zemích a školách. Faktory jako stav pobytu, délka učebních osnov a umístění školy mohou dramaticky ovlivnit celkovou výuku.

Existuje široká škála příležitostí kariérně pro ty, kteří absolvují magisterský titul. Mohou se rozhodnout pracovat na technické stránce průmyslu a vyrábět různé druhy vína. Mohou se také rozhodnout, že využijí vodcovské dovednosti ke správě vinařství nebo vinic, nebo využijí svých znalostí jako konzultant nebo obchodník s vínem. Některé typické pracovní názvy mohou zahrnovat promotéra vína, styčný důstojník pro pěstitele, vinař, vinohradník nebo vinařský inženýr.

Stupeň inologii lze získat od školy, která je blízko k vám nebo dokonce online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Potravinářství a nápojářství
  • Nápojářství
  • Enologie
Studijní obory
  • Potravinářství a nápojářství (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát