Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 142 Magistr v Energetické strojírenství 2024

142 Magistr Programy v Energetické strojírenství 2024

Přehled

Různorodé pole inženýrství, které se zabývá energetickou účinností a služby, facility management, inženýrství rostlin, ochrany životního prostředí a dodržování alternativních zdrojů energie, energetické inženýrství rychle roste celosvětová poptávka po energii roste exponenciálně každý rok. Mistr u studentů energetického strojírenství se dozvěděli o makrofinanční důsledky své práce váží přínosy pro životní prostředí a na některé nevýhody zdrojů energie, přičemž stát odborníky v praktických aspektech využitím, používání a distribuce energie z různých zdrojů.

Mistr u studentů energetického strojírenství mohou vybrat, aby se specializují v řadě konkrétních oblastí, jako je jaderná energie, energetické optimalizace budov, Turfgrass, správa životního prostředí, ropa a plyn inženýrství a udržitelné energie.V návaznosti na znalosti a dovednosti, se sídlem v bakalářský titul v oboru strojírenství, mistr v oboru energetické inženýrství pokračuje foundational kurzy pokročilé matematiky a fyziky, v kombinaci s zaměřeného kurzu v cílové oblasti koncentrace. Dostupné na vysokých školách a institucích v Africe, Americe, Asii, Evropě a Oceánii, existují desítky akreditovaných magisterských programů v energetických strojů na výběr, které jsou všechny vybaveny vysoce kvalifikovaného a zkušeného personálu.

Chcete-li se dozvědět více o mistra v programech energetického strojírenství, jednoduše přejděte dolů a klepněte na položku se dozvíte více. Můžete požádat o informace, které mají být zaslány přímo ze školy v jen minutu pomocí vhod webové formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Energetika
  • Energetické strojírenství
Studijní obory
  • Energetika (142)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát