Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 207 Magistr v Ekonomie udržitelnosti 2024

207 Magistr Programy v Ekonomie udržitelnosti 2024

Přehled

Magisterský studijní program je pokročilý program pro studenty, kteří již ukončili vysokoškolské vzdělání. Tyto programy obvykle vyžadují další dva roky studia na plný úvazek. Před absolvováním musí studenti prokázat kompetenci s materiálem dokončením původního výzkumného projektu.

Co je tedy mistr v udržitelných ekonomických studiích? Jedná se o vysokoškolský studijní program zaměřený na udržitelnou praxi. Tyto programy obvykle zahrnují řadu standardních kurzů organizačních organizací, ale zaměřují se na novější strategie, které nepoškodí životní prostředí. Studenti se mohou naučit řídit firmu nebo oddělení a také navigovat v stále složitějším regulačním prostředí. Kurzy obvykle zahrnují standardní účetní, finanční a provozní témata, stejně jako ekologické energetické a výrobní metody.

Absolventi programu udržitelného ekonomického studia často získávají lepší komunikační a vedoucí schopnosti.Mohou se naučit dovednosti v oblasti řízení projektů a jak najít způsoby, jak efektivněji učinit procesy. Jejich chápání nových udržitelných způsobů výroby a dopravy jim může pomoci přizpůsobit starší obchodní modely modernímu věku.

Náklady na tyto programy se liší. Přijímací oddělení univerzit mají informace týkající se výuky a poplatků. Studenti by měli také zaplatit dva roky nákladů na bydlení a dopravu při zapsání.

Profesionálové s jedním z těchto titulů jsou kvalifikovaní pro práci ve výrobním sektoru jako provozní manažeři a analytici nákladů. Někteří přebírají pracovní místa v dopravě a pomáhají nalézt nové způsoby, jak zefektivnit dodávky výrobků konečným spotřebitelům. Firmy zabývající se zelenými technologiemi zaměstnávají tyto odborníky pro kariéru v oblasti rozvoje podnikání. Ti, kteří mají svou nezávislost, mohou najít práci jako konzultanti nebo jako majitelé malých podniků.

Online programy nabízejí flexibilní formáty, které dobře fungují pro zahraniční studenty a pracující profesionály. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Udržitelnost
  • Ekonomie udržitelnosti
Studijní obory
  • Udržitelnost (207)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát