Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Magistr v Drama 2024

3 Magistr Programy v Drama 2024

Přehled

Magisterský titul představuje a uznává odborné znalosti v určité akademické, vědecké nebo umělecké oblasti. Program rozvíjí jemnější a více zaměřený studijní obor než předchozí bakalářský titul, který zaměstnavatelé často oceňují.

Co je mistr v dramatu? Tento program se zaměřuje na vybavení studentů znalostmi a praxí potřebnými pro kariéru v divadle. Typická akademická kurikulum vytváří přehled umělecké a pedagogické teorie, historické i současné. Odtud mohou studenti studovat kulturní a vzdělávací kontext divadelního umění a zapojit se do praktických postupů, aby se zdokonalilo porozumění z první ruky.

V procesu získávání titulu Master in Drama mohou studenti rozvíjet schopnosti kritického myšlení a výuky, aby se zlepšili jejich porozumění a předali je ostatním. Program také obecně buduje kulturní výhled na výtvarné umění a schopnost samostatného výzkumu, který je užitečný v mnoha kariérách.

Mistr v dramatu vyžaduje přibližně dva roky práce na plný úvazek, jak akademické, tak praktické. Výdaje na školné se liší, takže studenti by měli důkladně prozkoumat každou školu, o kterou mají zájem, informace o očekávaných nákladech.

Nejvýznamnějším cílem absolventa s magisterským v divadle je role jako herec na jevišti nebo na velké obrazovce, ale dovednosti a perspektivy vyvinuté díky získání titulu se daří dobře ostatním souvisejícím zájmům. Scénáristé a divadelní designéři pracují také na pozicích úzce zapojených do centra scény, stejně jako režiséři a choreografové. Někteří studenti pokračují v práci v komunitních uměleckých projektech jak pro zkušenosti, tak pro přispívání do své komunity, zatímco jiní mohou uplatnit své vzdělání jako uměleckoprůmysloví umělci.

Absolvování magistra v dramatu je cenným krokem ke kariéře v oblasti výtvarného umění. Programy jsou dostupné po celém světě a mnoho z nich je také online pro studenty žijící ve vzdálených oblastech. Pro více informací vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Divadlo
  • Drama
Studijní obory
  • Scénické umění (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát