Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 38 Magistr v Dopravní inženýrství 2024

38 Magistr Programy v Dopravní inženýrství 2024

Přehled

Mnoho studentů zadávání programů vydělat magisterský titul v oboru dopravního inženýrství v návaznosti na své inženýrské diplomy a odborné praxe na mobilitu. Program připravuje studenty na kariéru v oblasti automotive a letecké průmyslu.

Co je Master in dopravního inženýrství? Tento pokročilý stupeň poskytuje studentům hluboké znalosti o dopravní designu a systémů. Studenti se zájmem o prototypy vozidel, automobilového designu, počítače integrované vozidel a systémů letadla, strojírenství letové způsobilosti a bezpečnostní systémy najdou v kurzu a rozvojové projekty neocenitelné. Účastníci programu naučí prototypů a návrhářské schopnosti pro osobní, nákladní automobily, speciální vozidla a letadla, stejně jako osvědčení a právní normy potřebné pro zajištění bezpečnosti a pro vládní a životního prostředí.Absolventi jsou připraveni na inženýrské kariéru v automobilovém a leteckém průmyslu, stejně jako mnoho regulačních a vládních institucí.

Tento magisterský studijní program přínosem pro obě inženýrské studenty a inženýry již sleduje kariéru, kteří chtějí rozvíjet specifické mobility návrhářské schopnosti a znalosti potřebné k práci v regulačních norem. Absolventi jsou ve výhodě nad jedinců s více všeobecného strojírenství praxe při žádosti o pozice v dopravním průmyslu.

Každá instituce bude mít své vlastní požadavky programu na cenu a dobu trvání, ale většina programů trvat přibližně dva roky. Náklady se liší pro každou školu. Zájemci by měli výzkum, aby každý orgán zajistit splnění svých požadavků.

Absolventi programu mají širokou škálu profesních možností v dopravě designu a systémů.Mnoho absolventů rozhodnout pro vstup do automobilového průmyslu, aplikovat své dovednosti k vytváření prototypů pro nové automobily nebo vzory pro automatizované systémy uvnitř vozidel. Letecký průmysl je otevřen i pro absolventy, nabízí uplatnění v konstrukci letadel, stejně jako kariéru pracují s mnoha počítačových integrovaných systémů v letadla, věže, radary a komunikačních zařízení. Inženýři s tímto stupněm jsou ve vysoké poptávce v mnoha státních a soukromých dopravních agentur stejně.

Existují mezinárodní možnosti pro inženýry zájem o dopravu absolventské hodnosti. Naše rozsáhlé databáze může nasměrovat případné žadatele k příslušnými institucemi. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Doprava a Logistika
  • Doprava
  • Dopravní inženýrství
Studijní obory
  • Doprava a Logistika (38)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát