Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 Magistr v Dokumentalistika 2024

10 Magistr Programy v Dokumentalistika 2024

Přehled

Absolvování magisterského studia po absolvování bakalářského studijního programu může posílit profesionální znalostní základnu pro studenty i jejich prodejnost. Magisterské studijní programy procházejí hlouběji do vybrané disciplíny a poskytují tak lepší vhled a hlubší pochopení předmětu.

Co je magister v oboru dokumentární studia? Osvobozující filmoví tvůrci, kteří chtějí vyprávět příběhy o skutečném životě, se kinematograficky často věnuje vyššímu stupni dokumentárních studií. Studenti se naučí jak technické dovednosti filmařství, tak povědomí o tom, jak příběhy vyprávějí a jakým způsobem je emocionální. Během let se mnohokrát změnilo dokumentární tvorba a digitální a streamovací služby dávají tomuto dokumentu nový hlas. Filmoví studenti mohou studovat tyto kanály a naučit se používat nové technologie k vyprávění svých příběhů.

Stupeň doktorských studií poskytuje potenciálním tvůrcům lepší smysl pro to, jak vyprávět kulturně vhodný příběh. Studenti mohou využít technických tipů a triků při používání kamerových a osvětlovacích technik pro zdokonalení příběhu. Absolventi se také naučí, jak lépe rozhovor pro získání co nejvíce z předmětů.

Dokončení magisterského studia často trvá jeden až dva roky, ale také do značné míry závisí na tom, zda student jede na plný nebo částečný úvazek do školy. Výuka závisí na tom, kde se škola nachází, ať už je to soukromá nebo veřejná, a další faktory. Studenti by měli porovnat školy, aby našli nejvhodnější.

Po ukončení studia je studentům k dispozici mnoho pracovních příležitostí. Mohou sledovat nezávislou kariéru scenárista nebo režiséra, vyprávějí příběhy, které chtějí, nebo si mohou zajistit postavení u společnosti, která chce vyprávět vlastní příběhy. Vysílací a vysílací sítě vyhledávají dokumentární tvůrce, kteří pomáhají sdílet příběhy se svými diváky, pracují jako režiséři, spisovatelé, kinematografové nebo libovolný počet posádek.

Studenti, kteří mají zájem o magisterské studium dokumentárních filmů, mohou objevit dobré programy ve školách po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Scénické umění
  • Film
  • Dokumentalistika
Studijní obory
  • Scénické umění (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát