Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Technologie
 • IT
 • Digitalizace
Studijní obory
 • Technologie (16)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

16 Magistr Programy v Digitalizace 2024

  Magistr Programy v Digitalizace

  Magisterský studijní program se snaží navazovat na informace nabízené v bakalářských studijních programech. Získáním magisterského studia získají studenti hluboké znalosti o vybraných tématech. Tato specializace umožňuje absolventům vykonávat vyšší platové kariéry, které by jinak mohli.

  Co je Master v digitalizaci? Studenti, kteří chtějí absolvovat magisterský program Digitalizace, mohou očekávat, že budou studovat, jak implementovat nové technologie ve stávajících firmách. Studenti se často zabývají technologií, ekonomikou a obchodními kurzy, aby se seznámili s průsečíkem těchto tří odvětví. Absolventi se mohou naučit, jak se technologický pokrok může přizpůsobit podnikatelským strukturám a celkové ekonomice. Dokončení těchto programů trvá přibližně dva roky.

  V rámci magisterského studia v oblasti digitalizace mohou studenti získat dovednosti, které většina zaměstnavatelů hledá. Například absolventi mají obvykle velmi dobré znalosti o řízení podniku. Kromě toho studenti často dokončují tyto programy s hvězdnými počítačovými a organizačními dovednostmi.

  Kolik bude mít magisterský titul v oblasti digitalizace, závisí na mnoha faktorech. Potenciální studenti musí přemýšlet o počtu kreditů potřebných k absolvování studia, o nákladech na úvěr ao úrokové sazbě u studentských půjček. Každý, kdo uvažuje o magisterském studiu, by měl konzultovat jednotlivé univerzity s cílem určit odhady nákladů.

  Vzhledem k tomu, že svět se stává více závislou na technologii, absolventi tohoto typu vzdělávání mohou být velmi žádaní. Lidé s magisterským vzděláním v oboru digitalizace mohou obsadit pozice ve vedení v technologicky zaměřených společnostech. Tito manažeři předsedají týmu lidí, kteří pracují na zavádění nových technologií. Absolventi se mohou stát také projektovými manažery, kteří dohlížejí na jednotlivé projekty nebo dokonce na softwarové inženýry, kteří píší nový software. Dále mohou lidé s těmito magisterskými tituly pracovat jako konzultanti pro několik velkých společností najednou.

  Technologie je všude a stejně tak jsou programy Master in Digitization. Studenti se mohou rozhodnout dokončit kurzy online, na místní univerzitě nebo v cizí zemi. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.