Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Móda
 • Design oděvních doplňků
 • Design obuvi
Studijní obory
 • Móda (5)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

5 Magistr Programy v Design obuvi 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magistr Programy v Design obuvi

  Magisterský titul je jedinečná školící příležitost, kde mohou studenti získat znalosti v konkrétní tematické oblasti. Většina studentů se zapsat do tohoto typu programu po ukončení vysokoškolské vzdělání. Existuje několik různých kurzů nabízených na celém světě.

  Co je Master in designu obuvi? Jedná se o speciální program pro módní smýšlející studenty, kteří mají zájem dozvědět se více znalostí o obuv. Některé programy také učí o kabelku a příslušenství designu. Tyto produkty jdou často ruku v ruce ve světě módy, tak se zkušenostmi z obou oborů je často přínosné. Většina programů je poskytnout studentům vzdělání v historii bot, používané technologie s navrhováním obuv, a jednotlivé etapy vývoje. Studenti se zájmem o tento typ vzdělávání obvykle trvá třídy na akademické půdě.

  Existuje několik výhod pro studium obuv na pokročilé úrovni.Jednotlivci mohou získat speciální dovednosti, které jim pomohou mít větší úspěch v módním průmyslu. Kromě toho, boty jsou velmi populární. Proto se lidé s tímto typem zázemí často mají více příležitostí k práci.

  K dispozici jsou univerzity po celém světě, kde mohou studenti získat magisterský titul. Náklady na této pokročilé míry závisí na konkrétním programu a školy. Podrobnější informace jsou obvykle k dispozici s kanceláří přijímacího je.

  Lidé, kteří absolvují s Mistrem v designu obuvi mají více příležitostí v módním průmyslu. Někteří lidé jdou se stát návrháři. Vytvářejí vlastní řadu obuvi a kabelek. Jiní pracují v konstrukci nebo vývoji produktů pro značky a výrobce. V závislosti na skillset a zájmu, někteří by raději pracovat na merchandisingu a vizuální aspekty obuvi. Ostatní by se mohly zaměřit se výhradně na vývoj a logistiky výrobku.

  Můžete se podívat online najít magisterský program, který vám pomůže předem své dovednosti. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.