Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 46 Magistr v Design management 2024

46 Magistr Programy v Design management 2024

Přehled

Studenti s vášní pro umění mohou dále rozvíjet svou kariéru tím, že získají magisterský titul. Tento druh titulu je často cenný pro získání vysokých platových pozic a může být získán studiem na plný nebo částečný úvazek.

Co je Master v řízení projektů? Tento typ titulu se zaměřuje na výuku jednotlivců, jak vytvářet animované obrázky, grafiky a videa pomocí špičkových konstrukčních technik. Studenti jemně doladí svou kázeň tím, že zvládnou počítačové programy, studují různé historie umělecké formy a vytvářejí portfolio originálních uměleckých děl, které mohou využít k získání stáží. Obdrží zpětnou vazbu od svých vrstevníků a profesorů, aby kriticky analyzovali a zlepšili svou práci.

Absolventi tohoto programu mají spokojenost s získáním silného kritického myšlení, řešení problémů, vedení a manažerských dovedností, které jim mohou pomoci po celou dobu jejich kariéry.Mnoho průmyslových odvětví hledá lidi s vynikajícími schopnostmi v oblasti interpersonálního a časového řízení, kteří mohou také myslet mimo krabici a vytvářet jedinečné animace.

Náklady na Master in Design Management závisí na instituci. Délka programu se může drasticky lišit; Nejvíce naposledy mezi jedním a třemi roky. Doporučuje se, aby se studenti obrátili na správní úřad instituce a dozvěděli se více o příslušných nákladech.

Většina absolventů skončí ve filmu nebo ve vydavatelství buď na stálém základě nebo na volné noze. Vedou týmy, aby zajistily úspěšné splnění očekávání klientů. Filmový průmysl je v neustálé potřebě animátorů pracovat na dětských filmech nebo filmech se speciálními efekty. Časopisy a noviny zaměstnávají profesionály, aby kreslily ilustrace pro články nebo internetové stránky. Jiní se rozhodnou vyučovat ve veřejných nebo soukromých institucích nebo nabídnout individuální instrukce.

Jednotlivci mohou získat tento titul z institucí po celém světě a mohou si vybrat z on-line nebo on-campus kurzy. Chcete-li začít, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Design
 • Design management
Studijní obory
 • Design (46)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát