Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 118 Magistr v Design 2023

118 Magistr Programy v Design 2023

overview

Magisterský titul je studijní jednotka otevřená pro studenty na úrovni absolventů. Dokončení programu umožňuje studentům rozšířit své znalosti a dovednosti ve specializovaných studijních oborech a obvykle trvá jeden až dva roky.

Co je magister v designových studiích? Tyto programy mají vycházet z teoretického chápání návrhových metod a praktického uplatnění tvůrčích dovedností v různých odvětvích. Studenti si mohou vybrat předměty, které zkoumají různé oblasti designu, včetně interiéru, techniky, produktu, krajiny, módy, interakce a vizuální. Studenti se vyzývají, aby vytvořili silné portfolio a získali pozadí s důrazem na design v kulturním kontextu, vedení a komunikační dovednosti pro interaktivní projekty, zvládnutí digitálních nástrojů a softwaru a tvůrčí odvahu pro nové inovace.

Studenti, kteří sledují tento program, mohou získat mnoho užitečných dovedností. Praxe v kritickém myšlení a řešení problémů, schopnost přizpůsobit se potřebám různých klientů a prostředí a pochopení, jak účinně spolupracovat s ostatními odborníky, jsou cennými vlastnostmi, které mohou pomoci jednotlivcům vybudovat úspěšnou kariéru po ukončení studia.

Náklady na realizaci programu se mohou lišit podle instituce v závislosti na požadavcích na umístění a kurzu. Studenti, kteří mají zájem o uplatnění, jsou vyzváni, aby kontaktovali konkrétní školy s otázkami a dotazy ohledně nákladů.

Získání magisterského studia v oblasti designových studií vybavuje studenty odbornými znalostmi, které jsou vyhledávány mnoha různými odvětvími. Možná kariéra pro absolventy zkoumat patří průmysloví designéři, grafici, krajináři, návrháři interiérů, módní návrháři, konstruktéři, návrháři produktů, umělec, výrobní manažeři, umělecké návrháři, inženýři v oblasti materiálů, nákupní manažeři a mnoho dalších. Příležitosti ve výtvarném průmyslu zahrnují pracovní místa jako ilustrátoři, kreativní režiséři a animátoři.

Flexibilní cesty k dokončení programu zahrnují možnosti na částečný úvazek, online a mezinárodní kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Design
 • Design
fields_of_study
 • Design (118)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format