Keystone logo

525 Magistr Programy v Technologie Datová věda 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Datová věda
Studijní obory
  • Technologie (525)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Technologie Datová věda

Studenti, kteří chtějí zdokonalit své znalosti v určité oblasti zájmu, se mohou chtít podívat do magisterského studia. Zaměstnavatelé se často dívají na držitele titulů, neboť mají často lepší vzdělání a zkušenosti než tito s nižším vzděláním.

Co je magister v oboru vědy o datu? Lidé, kteří chtějí shromažďovat, zpracovávat a distribuovat data z mimořádně velkých souborů informací, mohou chtít získat Master in Data Science. Programové kurzy se zaměřují na strukturu softwaru, životní cykly a metodiky. Kromě učení o síťových a databázových systémech studenti pochopili, jak fungují autorská práva, zásady ochrany soukromí a zabezpečení kvality. Získání titulu Master in Data Science může nabízet více profesních příležitostí pro učitele, kteří mají vysokoškolské vzdělání.

Tento pokročilý stupeň může vést k vyšším platům nebo poskytnout odrazový můstek pro lidi, kteří chtějí získat doktorát.Vysokoškolské vzdělání může také studentům učit základní dovednosti, jako je například spolupráce s týmem, správná komunikace a dobrá organizace. Tyto vlastnosti mohou být použity k zajištění silné pracovní etiky nebo mohou pomoci zlepšit každodenní život člověka.

Náklady na získání magisterského studia se mohou lišit v závislosti na tom, který vzdělávací institut se student rozhodne navštívit a na jakém geografickém regionu se nachází. V některých případech školy nabízejí finanční pomoc, aby pomohly studentům financovat jejich vzdělání.

Učenci, kteří absolvují magisterský studijní program Data Science, mohou být schopni najít kariéru v celé řadě průmyslových odvětví, včetně počítačového softwaru, internetu, biotechnologie, výzkumu a léčiv. Tito odborníci jsou schopni vytáhnout zásadní informace z velkých datových souborů, které nakonec pomáhají v oblasti, ve které pracují. Absolventi věd o datové vědě jsou zaměstnáni velkými společnostmi, které chtějí prosazovat svou klientskou základnu a provozovat úspěšné společnosti.Tito odborníci mohou nalézt lukrativní pozice ve špičkových softwarových společnostech nebo pracovat na univerzitě.

Některé univerzity nabízejí on-line programy pro zjednodušení akademického procesu u některých studentů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.