Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 25 Magistr v Dějiny starověku 2024

25 Magistr Programy v Dějiny starověku 2024

Přehled

Magisterský titul je pokročilý vzdělávací program pro studenty, kteří jsou zcela oddaní oboru. Většina programů trvá dva další roky studia na plný úvazek a dokončení studia vyžaduje, aby žáci předložili závěrečný projekt.

Takže co je mistr ve starověké historii? Tyto programy rozvíjejí znalosti studentů o minulých společnostech. Pokročilé kurzy v historii se obvykle zaměřují na klasickou řeckou a římskou civilizaci. Studenti se mohou naučit, jak staré říše formovaly moderní svět a ovlivňovaly politiku, náboženství, vědu, umění a filozofii. Absolventi mohou být požádáni, aby provedli vlastní výzkum, a to tak, že budou přezkoumávat historické dokumenty a analyzovat nové nálezy v archeologii. Studenti se mohou naučit kriticky hodnotit důkazy a rozvíjet své vlastní představy o starém životě.

Absolventi získají hlubší pochopení tvarování moderního světa. Tato základní znalost umožňuje analýzu současné politiky, práva a mezinárodních vztahů.Studenti se učí výzkumným dovednostem, které jim umožňují lokalizovat a kritizovat nejasné informace. Mnozí zlepšují své schopnosti psát a mluvit.

Každý program je jiný a náklady se mohou dramaticky lišit v závislosti na univerzitě. Studenti se vyzývají, aby kontaktovali přijímací oddělení pro podrobnosti. Online univerzity jsou obvykle dražší, protože studenti nemusíte platit za dopravu nebo za další náklady na bydlení spojené s tradičními univerzitami.

Absolventi s pokročilým stupněm ve staré historii mohou často najít práci jako učitel. Mohou existovat příležitosti k výuce na více úrovních vzdělávacího systému. Kromě práce před studenty ve třídě někteří absolventi pomáhají rozvíjet učební osnovy. Mohou analyzovat, upravovat a psát nový materiál. Tyto dovednosti se mohou přenést na multimediální trhy a někteří absolventi najdou práci jako spisovatelé nebo poradci pro publikační a zábavní projekty.Absolventi mohou také pracovat v muzeích jako kurátoři nebo jim poskytnout odborné znalosti pro výzkumné projekty.

Před rozhodnutím o konkrétním studiu je důležité zvážit co nejvíce možností. Mnoho online programů nabízí stejnou úroveň vzdělání jako tradiční tituly, ale s větší flexibilitou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Dějiny starověku
Studijní obory
  • Humanitní vědy (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát