Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 24 Magistr v Cloud computing 2023

24 Magistr Programy v Cloud computing 2023

Přehled

Magisterské studijní programy nabízejí cestu, díky níž si studenti mohou prohloubit své znalosti konkrétního tématu a stát se specialisty v daných oborech. Vzhledem k tomu, že jde o vyšší úroveň vzdělání, magisterský titul často otevírá více pracovních vyhlídek než bakalářských titulů.

Co je Master v Cloud Computingu? Studenti, kteří absolvují studijní technologii Master in Cloud Computing, obchodní management, analýzu dat, počítačové programování, matematiku a další. Studenti si mohou vybrat specializace, jako jsou mobilní služby, datová analýza, výpočty náročné na data, správu informací a cloud infrastruktury. Některé univerzity vyžadují, aby studenti dokončili také diplomovou práci. Tyto intenzivní programy obvykle vyžadují přibližně dva roky studia na plný úvazek.

Absolventi s Master in Cloud Computing mají obecně vynikající dovednosti v oblasti počítačového programování, které mohou být cenné, protože svět se stává více digitálním než kdy předtím. Dále se tito studenti mohou naučit řídit skupiny lidí v podnikatelském prostředí a interpretovat velké množství dat.

Studenti, kteří chtějí určit náklady na program před registrací, by se měli obrátit na univerzity, které mohou zvážit. Každá škola má různé výukové sazby na kredit a může vyžadovat různý počet kreditních hodin pro program. Kromě toho mohou vysoké školy účtovat různé ceny pro místní i zahraniční studenty.

Lidé, kteří získají titul Master in Cloud Computing, mohou mít spoustu kariérních možností, ze kterých si mohou vybrat. Například, mnozí pokračují, aby se stali počítačovými inženýry a programátory. Tito profesionálové vytvářejí programy, které lidé používají k posílení svého života. Někteří absolventi těchto magisterských titulů se stávají manažery v cloud computingu. Mohou provozovat celý tým inženýrů a programátorů. Absolventi mohou také stát analytiky dat, kteří pomáhají společnostem pochopit obrovské množství dat v cloudu.

Kdekoli se dostanete do oblaku, můžete získat Master v Cloud Computingu. Mnoho univerzit nyní nabízí on-line programy pro tento titul. Studenti si mohou také vybrat mezi místními, vzdálenými a zahraničními univerzitami. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • IT
  • Cloud computing
Studijní obory
  • Technologie (24)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát