Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Buněčná biologie 2023

19 Magistr Programy v Buněčná biologie 2023

overview

Oblíbený absolventský titul pro studenty, kteří se chtějí dozvědět více, je magisterský. Studenti mohou rozvíjet větší znalosti a znalosti o konkrétních oblastech ve svých oborech, což jim pomáhá připravit se na kariéru.

Co je Master v buněčné biologii? Tento program je určen pro studenty, kteří se chtějí ponořit do oblasti molekulární biologie. Studenti mohou obvykle vybrat z řady různých témat, mezi které patří imunologie, rakovina, současná biofyzika, chemická biologie, mikrobiologie, biologie rostlin, biologie kmenových buněk nebo farmakologie. Specifické třídy mohou zahrnovat molekulární genetiku, molekulární biologii DNA, transfer savců, bioetiky, pokročilou genetiku, vývojovou biologii, neurobiologii nebo imunopatologii. Studenti se učí jak v učebně, tak i v laboratorních prostředích a většina učebních osnov zahrnuje vypracování výzkumné práce.

Existují četné přínosy pro ty, kteří tuto pokročilou diplomovou práci. Některé dovednosti, které mohou být vyvinuty, zahrnují kritické myšlení, pozornost na detaily a schopnost pracovat nezávisle.

Pokud jde o výběr vysoké školy, studenti by měli pochopit, že výuka se může výrazně lišit od jedné školy k druhé. Studenti by měli volat a požádat o výuku a jiné požadavky na poplatky, stejně jako pokud jsou k dispozici stipendia, granty nebo jiné možnosti finanční podpory.

Jedinci, kteří získají magisterský titul v oboru buněčné biologie, jsou způsobilí pro různé kariéry v medicíně, botaniích, biotechnologii a genetice. Některé konkrétní pracovní tituly mohou zahrnovat molekulární biolog, učitele biologie, laboratorního technologa, výzkumného specialistu a buněčného biologa. Zaměstnavatelé mohou zahrnovat zdravotnické zařízení, univerzity, soukromé laboratoře, výzkumné ústavy, farmaceutické společnosti nebo vládu. K ještě většímu počtu kariérních příležitostí se někteří mohou rozhodnout pokračovat a dosáhnout svého doktorského titulu.

Dokonalá škola se nachází ve vašem okolí, v jiné zemi nebo je k dispozici prostřednictvím počítače. Využijte naši rozsáhlou databázi pro vyhledání vašeho programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Přírodní vědy
  • Biologie
  • Buněčná biologie
fields_of_study
  • Přírodní vědy (19)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format