Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 33 Magistr v Branding 2024

33 Magistr Programy v Branding 2024

Přehled

Mnoho studentů, kteří se zapsali do magisterského studijního programu, nedávno absolvovali bakalářské studium v ​​příbuzném oboru. Dokončení tohoto programu často umožňuje absolventům specializovat, postupovat nebo přijímat vyšší platy v rámci své zvolené kariéry. Magisterský titul je dalším vzdělávacím krokem směrem k doktorátu.

Co je Master v Brandingu? Tento typ programu se zaměřuje na strategie, které vytvářejí silné vztahy mezi značkami výrobků nebo služeb a konečným spotřebitelem. Studenti se naučí vytvářet a spravovat silné značky, které organizacím pomohou soutěžit na trhu. Analýza značky, marketingové strategie, komunikace a obchodní aktivity jsou obvykle zahrnuty do kurzu. Konceptuální teorie a případové studie se často používají k podpoře pochopení aplikace znalostí v reálných situacích.

Specializace v oblasti brandingu podporuje studentské rozhodovací schopnosti, praktické a teoretické znalosti globálních marketingových a obchodních strategií. Ty jsou užitečné v rámci tohoto náročného odvětví, ale přenášejí se i do jiných obchodních oblastí, jako je řízení projektů a prodej.

Mezi institucemi může být obtížné předvídat náklady na získání titulu. Poplatky, školné a kurzy se mohou lišit podle stáží, výzkumných projektů a dalších možností, které mohou být k dispozici. Pečlivé prozkoumání určitého programu může pomoci definovat rozsah výdajů a poskytnout obecnou představu o celkových nákladech.

Vedoucí značky často nacházejí pozice v komunikačních agenturách a mezinárodních marketingových a značkových společnostech, stejně jako vládní a neziskové agentury. Manažeři pro vztahy s veřejností a prodejní manažery, manažeři produktů a marketingoví poradci mají často magisterský titul. Mnoho profesionálních organizací vyžaduje odborníka na značky, aby vytvořil veřejný obraz společnosti. Nábor je běžný a mnoho studentů najde pozice před absolvováním.

Jednotlivec se může zaregistrovat v programu masteringu na úrovni značky kdekoli na světě. Online možnosti jsou také k dispozici pro ty, kteří nejsou umístěni v blízkosti univerzity, která má tento program a nejsou schopni přemístit. Chcete-li zahájit tento proces, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Marketing
  • Marketing
  • Branding
Studijní obory
  • Marketing (33)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát