Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 27 Magistr v Botanika 2024

27 Magistr Programy v Botanika 2024

Přehled

Získat magisterský titul je vzdělání na úrovni absolventů, které obvykle trvá nejméně dva roky navštěvující školu na plný úvazek. Studenti, kteří získají magisterský titul, mohou využít osobních i profesních příležitostí, které jim mohou poskytnout vzdělání.

Co je Mistr v botanice? Tento akademický program poskytuje studentům dovednosti a znalosti, které potřebují pro kariéru v oblasti biologické vědy s důrazem na život rostlin. Studenti se seznámí s biochemickými procesy, které se podílejí na životě rostlin, stejně jako s vlastními strukturami, evolučním vývojem a vlastnostmi různých forem rostlin, od mikroskopické houby až po obří stromček.

Program Master in Botany může být přínosem pro studenty, kteří se naučí, jak provádět vlastní výzkum, jak předávat odborné prezentace a jak účinně analyzovat vzorky rostlin.Tyto dovednosti mohou pomoci studentům připravit na ztížení jejich budoucího pracoviště.

Každá škola, která nabízí magisterský program v oblasti botaniky, se bude lišit v jejich požadavcích, takže náklady se mohou lišit také. Studenti jsou doporučeni, aby před zahájením svého studia plně prozkoumali svůj potenciální program pro školu a magisterský program.

Absolvování Master in Botany pomáhá připravit studenty na kariéru ve vědě, vzdělávání, výzkumu, ochraně, rozvoji, vládě nebo farmakologii. Studenti se mohou rozhodnout pracovat jako botanika, která studuje rostliny v odlehlých lesích, neboť výzkumníci studují dopad změny klimatu na lesy nebo v biotechnologiích, které pomáhají při vývoji nových léků a léčby pomocí rostlin a bylin. Studenti, kteří jsou obzvláště vášniví botaniky, se mohou rozhodnout, že získají titul doktorského studia po magisterském studiu, aby mohli soustředit své studium do určité oblasti.

Školy mohou nabízet kurzy on-line nebo dálkové výuky pro studenty botaniky, aby získali magisterský titul bez ohledu na jejich zeměpisnou polohu. Chcete-li najít program pro absolventy, který pro vás pracuje, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací laboratoř školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Biologie
  • Zahradnictví
  • Botanika
Studijní obory
  • Biologie (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát