Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Boj s korupcí 2023

5 Magistr Programy v Boj s korupcí 2023

Přehled

Získejte hlubší znalosti o svém oboru získáním magisterského titulu. Toto je možné získat, jakmile je ukončen bakalářský studijní program. Magisterské studium často vyžaduje práci, aby získala uznání.

Co je mistrem v boji proti korupci? Tento program se zaměřuje na soulad a boj proti korupci v podnikání a politice. Můžete se silně zaměřit na boj proti zločinu, dodržování předpisů a etiku. Tento program obvykle trvá dva roky, než dokončí závěrečnou práci. V některých z vašich kurzů můžete identifikovat hrozby a rizika pro zákon a také se dozvědět, jak provádět interní vyšetřování. Budete pravděpodobně trénováni k podnikání s nejvyššími etickými standardy.

V tomto oboru se můžete naučit mnoho životně důležitých dovedností, jako je identifikace hrozby pro zákon a preventivní opatření ve vaší komunitě. Tento stupeň vám může poskytnout širší znalosti týkající se světa a zákonů, které jej strukturují, což vede ke zdokonalení schopností kritického myšlení.

Cena Master v boji proti korupci se u většiny škol nebo zemí liší. Mějte na paměti, že vysokoškolské vzdělání musí být získáno před zahájením magisterského studia.

Tento rozmanitý obor studia může vytvářet nové a vzrušující příležitosti. Můžete se rozhodnout, že budete pracovat jako právnická osoba nebo jako hlavní správce shody. Můžete se stát obchodním ředitelem integrity, vysoce postaveným zaměstnancem, který posiluje pověst a etický vzhled vaší společnosti. Dalším zaměstnáním může být zástupce pro rozvoj podnikání, který se zabývá problematikou praní peněz na celém světě a pracuje se strategií, prodejem a marketingem. Mnoho společností má program nebo oddělení v oblasti etiky a dodržování předpisů, ve kterých můžete pracovat.

Protikorupce je kariéra, která je potřebná po celém světě. Online kurzy a programy můžete nalézt v mezinárodním i národním měřítku. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Etika
  • Boj s korupcí
Studijní obory
  • Humanitní vědy (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát