Keystone logo

0 Poloviční úvazek Magistr Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biochemie v Malajsie pro 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Zdravotní péče
 • Biomedicína
 • Poloviční úvazek
Studijní obory
 • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

  Clear filters

  Poloviční úvazek Magistr Programy v Zdravotní péče Biomedicína Biochemie

  Co je lékařská chemie?
  Studium lékařské chemie zkoumá, jak chemikálie interagují s živými systémy. Pokrývá širokou škálu témat, od role enzymů v metabolismu až po vývoj nových léků a léčby nemocí. Lékařští chemici vyvíjejí nové způsoby diagnostiky a léčby nemocí a zlepšují kvalitu života pacientů.

  Jaká pracovní místa jsou v lékařské chemii?
  Lékařští chemici obvykle pracují na odděleních výzkumu a vývoje (R & D) ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu. Pracují také na akademické půdě, vládě a dalších prostředích. V R & D využívají lékařští chemici své znalosti chemie k vývoji nových léků a terapií. Mohou se podílet na výrobě a testování drog. Na akademické půdě lékařští chemici vyučují a provádějí výzkum v oblastech, jako je lékařská chemie, vývoj léčiv a toxikologie. Vládní lékařští chemici mohou pracovat v regulačních agenturách, dohlížet na bezpečnost nových léků a terapií. Jiní lékařští chemici pracují v nemocnicích nebo na klinikách, kde se mohou podílet na vývoji nových diagnostických testů nebo léčby.

  Proč je studium lékařské chemie důležité?
  Lékařská chemie je důležitá, protože nám pomáhá pochopit, jak chemikálie interagují s živými systémy. Tyto znalosti lze použít k vývoji nových léků a léčby nemocí a ke zlepšení kvality života pacientů. Ti, kteří studují lékařskou chemii, také přispívají k řízení bezpečnosti léků, které jsou dány veřejnosti k léčbě nemocí a nemocí.

  Jaké typy titulů lékařské chemie existují?
  Existuje mnoho různých typů lékařských chemických titulů k dispozici, v závislosti na zaměření programu, který byste preferovali. Některé běžné studijní programy zahrnují lékařskou chemii, vývoj léků a toxikologii. Tyto programy obvykle vyžadují čtyři až pět let studia a mohou zahrnovat jak učebnu, tak laboratorní práci. Studenti, kteří mají zájem o kariéru v lékařské chemii, by měli zvážit získání bakalářského titulu z chemie nebo příbuzného oboru. Ti, kteří chtějí provádět výzkum nebo učit na univerzitní úrovni, by měli zvážit získání postgraduálního titulu.

  Co budu studovat během studia lékařské chemie?
  Během studia lékařské chemie se studenti seznámí s úlohou chemických látek v živých systémech, jako je lidské tělo. Kromě toho se dozvědí o regulačním procesu pro nové léky a terapie. Práce ve třídě může zahrnovat témata, jako je lékařská chemie, vývoj léčiv a toxikologie. Studenti také získají praktické zkušenosti v laboratoři, kde se naučí syntetizovat nové léky a testovat bezpečnost.

  Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

  Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

  Učení na částečný úvazek umožňuje získat titul nebo kvalifikaci, i když nemůže chodit do školy na plný úvazek. Člověk se může učit svým vlastním tempem, postupně shromažďuje kredity, které se započítávají do konečné kvalifikace.