Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 Magistr v Bezpečnostní management 2023

29 Magistr Programy v Bezpečnostní management 2023

overview

Magisterské tituly jsou v pokročilém stadiu, nebo absolvent, vyjádřená ve stupních. Oni typicky představovat dokončení 12 až 18 vysokoškolských kurzů. Studenti musí absolvovat bakalářský titul před podáním žádosti do jednoho z těchto programů. Moderní technologie poskytuje snadnější přístup k těmto programům, aby odborníci, stejně jako studenti, mohou využít posilovat jejich vzdělání.

Co je Master in bezpečnostního inženýrství? Tyto programy typicky týkat témat, jako jsou bezpečnostní techniky, nebezpečnost pro životní prostředí a obavy, rizik na pracovišti a ergonomie, a příbuzné záležitosti. Mnohé z těchto programů obsahovat určité množství hands-on práce do učebních osnov. Tematické okruhy zahrnuty v těchto studijních programů mohou zahrnovat ergonomie, bezpečnosti, posouzení rizik pro životní prostředí a biomechanickou inženýrství. Kurzy mohou být vyvinuty v souladu s normami stanovenými Národní institut pro bezpečnost a ochranu zdraví (NIOSH).

Dovednosti získané v průběhu tohoto programu pomůže absolventům dát principy bezpečnostního inženýrství dobře využít. Absolventi vyvinuli obeznámenost s mnoha technických aplikací, které jsou relevantní k vyváženému používání bezpečnostních zásad a postupů. Některé programy jsou nabízeny jako výukových programů na dálku.

S přístupem k tomuto programu v nastavení on-areálu a distančního vzdělávání platforem prostřednictvím mohou studenti z celého světa nalézt možnost pro jejich potřeby. Náklady spojené s účastí v tomto programu se mohou lišit od místa k místu. Pro přesné výuky a informace poplatku, kontaktní škol přímo.

Po ukončení Master in bezpečnostního inženýrství, absolventi mají tendenci užívat růstu pracovních míst a pozitivní vyhlídky, zejména co se obavy o bezpečnost pracovních míst roste. Roční mzdy pro absolventy vysokých škol v této oblasti mají tendenci být velmi konkurenční a žádoucí.Některé z běžných pracovních míst patří BOZP inženýři, průmyslová bezpečnost inženýry a bezpečnosti výrobku inženýry. Pracovní příležitosti lze nalézt také s vnitřní bezpečnosti, výtěžek bezpečnostního inženýrství a strojírenským firmám bezpečnostní kolizi, jako například.

Existuje mnoho směrů, které byste mohli sledují s magisterským titulem v této oblasti. Určete, jakou cestou byste chtěli sledovat a pak vyhledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Bezpečnostní management
fields_of_study
 • Management (29)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format