Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Letectví
 • Bezpečnost letectví
Studijní obory
 • Letectví (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  13 Magistr Programy v Bezpečnost letectví 2024

   Magistr Programy v Bezpečnost letectví

   Magisterský titul je dlouhodobým cílem, kterým se mnoho studentů snaží. Tato kvalifikace může umožnit, aby byl student považován za odborníka ve svém oboru. Po absolvování bakalářského studijního programu může skončit studium nebo může vést k doktorskému programu.

   Co je Master v letecké bezpečnosti? Mistr v letecké bezpečnosti je obvykle určen k tomu, aby pomohl školení manažerům SMS řídit administrativní změny ve svém oboru. Vzhledem k tomu, že technologie pokročila v leteckých kruzích, společnosti obvykle potřebují pracovníky kvalifikované pro práci s bezpečnostním protokolem a systémy. Studenti se obecně dozví, jak sledovat a zlepšovat bezpečnost letectví. Tento stupeň obvykle trvá dva roky dokončit po čtyřech letech jako vysokoškolák.

   Kromě solidní kariéry se studenti často učí dovednosti v oblasti řízení, interpersonální komunikace a vedení. Bez těchto dovedností by mohly být obtížně vykonatelné práce na vysoké úrovni.

   Náklady na MA v letecké bezpečnosti se mohou lišit podle školy a místa. Každá země má své vlastní cenové standardy stejně jako samotné instituce. Důležité je, aby výzkum byl proveden předem.

   Magisterský titul v oblasti bezpečnosti letectví může otevřít dveře pro mnoho různých možností kariéry. Díky získaným dovednostem by se studenti mohli stát bezpečnostním ředitelem, manažerem bezpečnostních vyšetření nebo manažerem bezpečnosti. K vyplnění těchto prací by člověk měl být pověřen vývojem, zdokonalením a dokonce zavedením bezpečnostního protokolu pro letecký průmysl. On nebo ona by byla kvalifikovaná, aby pomohla jejich společnosti splnit všechny bezpečnostní požadavky a normy.

   Třídy je možné absolvovat online nebo osobně na univerzitě. Existuje také mnoho škol, které nabízejí on-line kurzy. Tito jsou často nejvhodnější pro studenty, kteří nemusí být schopni se dostat do kampusu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.