Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 90 Magistr v Bezpečnost informačních technologií 2023

90 Magistr Programy v Bezpečnost informačních technologií 2023

Přehled

Magisterský titul je postgraduální vzdělání, které prohlubuje vaše znalosti v určité oblasti. Mnoho jednotlivců se rozhodne získat tento titul, aby vstoupilo do řídící pozice v rámci své organizace.

Co je Master v zabezpečení počítače? Jednou z rostoucích hrozeb v každé firmě je počítačový hack. Můžete se naučit chránit soukromá data, která jsou uložena v cloudu a na hardwaru. Magisterský titul poskytuje pokročilejší řešení problémů specifické pro vaše pole. Naučíte se navrhovat a vyvíjet řešení pro internet pomocí nejnovějších technologií a architektur. S vaším diplomem budete možná muset před absolvováním dokončit práci nebo výzkumný projekt. Mnoho programů nabízí příležitosti pro stáže se soukromými organizacemi, abyste získali zkušenosti z reálného života, které vám pomohou zahájit svou kariéru.

Výhody získání magisterského titulu v oblasti počítačové bezpečnosti jsou mnohem širší než prosté vzdělávání. Vylepšíte svou konkurenceschopnost v průmyslu a zvyšujete počet kontaktů, které máte.

Magisterský studijní program trvá obvykle dva až tři roky. Náklady na program se liší podle univerzity. Vzhledem k tomu, že náklady jsou stanoveny vysokou školou, budete se muset zeptat na školné.

S vaším mistrem v oblasti počítačové bezpečnosti budete mít mnoho příležitostí pro kariéru. Malé i velké podniky čelí počítačovým hrozbám. Každé odvětví je ohroženo hackováním dat a je to jeden z největších problémů ve zdravotnictví. Mezinárodní soukromý a veřejný sektor potřebují inženýry, kteří jsou schopni najít řešení k ochraně svých informací. Magisterský titul často otevírá dveře na vedoucí pozici. Můžete se rozhodnout vyučovat nebo rozvíjet své vzdělání tím, že budete v oboru pracovat s PhD.

Začněte dnes na magisterském studiu. S pozadím v oblasti výpočetní techniky budete v okamžiku na cestě ke specializované kariéře. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • IT
  • Bezpečnost informačních technologií
Studijní obory
  • Technologie (90)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát