Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 17 Magistr v Atmosférické vědy 2024

17 Magistr Programy v Atmosférické vědy 2024

Přehled

Absolvování magisterského studijního programu je dobrou volbou pro získání specializovaného vzdělávání a odborné přípravy k přípravě na kariéru. V některých profesích je požadováno magisterské vzdělání i pro pozice na úrovni vstupních.

Při zvažování toho, co je mistrem v atmosférických vědách, by studenti měli být připraveni zapojit se do výzkumu, aby pochopili procesy a fyziku atmosféry. Studium se může odehrávat jak v laboratoři, tak v terénu, kombinovat matematiku s fyzikálními vědami a pochopit složité přírodní jevy. Atmosférická věda je rostoucí oblast, která se více zaměřuje na povědomí veřejnosti jako na společensky relevantní téma s důležitými politickými důsledky. Subfieldy a stupňové koncentrace mohou zahrnovat meteorologii, klimatologii, oceánografii a geofyzi.

Absolventi s magisterským v oblasti atmosférických věd často mají zvýšené dovednosti v kritické analýze, schopné předpovědět počasí systémy a vzory. Navíc by měli být schopni vysvětlit zákony fyziky upravující atmosférickou činnost a používat meteorologické nástroje.

Magisterské programy v oblasti přírodních věd obvykle trvají přibližně dva roky. Některé kurzy mohou být nabízeny na částečný úvazek, a proto trvat déle k dokončení. Cena programu se může lišit v závislosti na tomto a dalších faktorech.

Existuje mnoho různých kariérních postupů, které lze provést s magisterským diplomem z oblasti atmosférických věd, od předpovědních meteorologů až po výzkumníky NASA. V oblasti meteorologie se absolventi mohou stát výzkumnými meteorology pro vládní organizace nebo soukromý sektor nebo pracují jako meteorologové. Absolventi mohou také pracovat v klimatických studiích jako analytici pro řízení rizik proti přírodním katastrofám nebo pro rozvoj alternativní energie. Vědy o atmosféře mohou také vést k poradenské kariéře v oblasti kvality ovzduší a bezpečnosti životního prostředí, spolupráce s vládami, podniky nebo nevládními organizacemi.

Vědy o atmosféře mohou být prováděny po celém světě. Studenti mohou zvážit programy založené na druhu meteorologických jevů nebo terénních výzkumů, o které se zajímají.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře

&nbsp

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Přírodní vědy
  • Atmosférické vědy
Studijní obory
  • Přírodní vědy (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát