Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 26 Magistr v Astrofyzika 2024

26 Magistr Programy v Astrofyzika 2024

Přehled

Pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve své formální vzdělání nad bakalářským titulem, magisterský titul je populární volbou. Tento typ programu se ponoří hlouběji do preferované oblasti studia a obvykle trvá přibližně dva až čtyři roky dokončit.

Co je mistr v astrofyziky? Mistr v astrofyziky je strukturovaný, výzkumný program orientovaný, který umožňuje studentům, aby ve větší míře rozvíjet své znalosti o vesmíru a fyziky v dynamickém prostředí. Typické předměty jsou témata, jako high-energie, astrofyzice a dynamiky, astrofyzikálních objektů a kosmickém plazmatu, kosmologie, pozorovacím vývoj software, a současné problémy a události v astrofyzice. Studenti v rámci programu dokončit vysoce specializovaných výzkumných projektů, které může zahrnovat více semestrů. Tento program je vhodný přípravek pro studenty, kteří mají zájem o získání doktorský titul a ty, kteří mají zájem stát se vysokoškolské profesory.

Absolventi budou vyvinuli schopnosti vyniknout v nezávislého výzkumu v jejich požadované polích. Magisterský studijní jim dá výhodu při hledání zaměstnání v astrofyzice. Studenti s tímto stupněm se naučili, jak komunikovat s profesory z celého světa, a sítě pro budoucí kariérní a výzkumných příležitostí.

Náklady na tuto programu bude záviset na instituce a struktuře daného programu. Přijímací kancelář je k dispozici, aby odpověděl na otázky, které nejsou zodpovězeny na školní webové stránky. Adekvátní výzkum pomůže studenta učinit informované rozhodnutí.

Mnoho absolventů se rozhodnou pokračovat dál a pokračovat doktorské tituly v astronomii a zajistěte pozice jako profesoři na univerzitách po celém světě. Tam je silný překryv pro kariéru založených na astronomii a ty na základě astrofyziky.Mezi další kariéry patří Research Associates, učitelé středních škol a vývojáři nových a vylepšených astronomické přístroje.

Master of Astrophysics vyžaduje jak vášeň a odhodlání. Je důležité, aby zúčastněné studenty aktivně výzkum různých programů, aby zajistily, že jeden vyberou bude mít největší zájem na ně a dát je na správné profesní dráhu. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Přírodní vědy
  • Kosmologie
  • Astrofyzika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (26)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát