Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 81 Magistr v Archivnictví 2024

81 Magistr Programy v Archivnictví 2024

Přehled

Jednotlivec, který se zapsal na magisterské studium, se zapojí do specializovaného studia oboru profesionální kariéry. Tento postgraduální studium demonstruje pokročilé zvládnutí předmětu a obvykle trvá jeden až tři roky.

Co je magister v oboru archivní vědy? Jedná se o pokročilý studijní program, který připravuje studenty na dokumenty o řízení kariéry. Zachování, archivace a digitalizace jsou jen některé z možných způsobů, jakým může absolvent pracovat profesionálně se současnými nebo historickými záznamy, dokumenty, uměním, knihami a dalšími předměty. Například odborník může analyzovat témata jako rovnost a lidská práva prostřednictvím správy kulturních artefaktů při řešení otázek týkajících se péče a využití sbírky.

Znalosti o uchovávání záznamů a digitalizaci jsou užitečné u všech profesí a většina konzervačních prací vyžaduje ostrý pohled na detaily.Studenti, kteří rozvíjejí tyto dovednosti a schopnosti, pravděpodobně dosáhnou vedoucích pozic v oboru.

Umístění a úroveň specifikace jsou faktory, které ovlivňují náklady archivních vědních programů na různých univerzitách a vzdělávacích institucích. Výzkum funkcí, které poskytují požadovaný výsledek, může pomoci studentovi identifikovat správný program a přijít k odhadu finančních požadavků.

Jednotlivci, kteří získají magisterský titul v oboru archivnictví a vedení záznamů, muzejní studie a příbuzné specializace v oblasti archivní vědy, mohou najít místa v muzeích, jako je vyřizování, archivace a výstavní návrhy. Absolvent by mohl pracovat jako správce digitálních aktiv, odborník na ochranu osobních údajů a přístupu nebo správce záznamů pro společnost, vládní agenturu, zdravotní zařízení nebo univerzitu.

Studenti mají obecně možnost zapsat se na plný úvazek nebo na částečný úvazek a online kurzy jsou často k dispozici pro ty, kteří vyžadují flexibilní plán nebo se nedokáží přesunout do regionu, kde se nachází požadovaná univerzita. Chcete-li zjistit příležitost, která splňuje vaše cíle, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Archivnictví
Studijní obory
  • Humanitní vědy (81)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát