Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 Magistr v Architektonické inženýrství 2024

23 Magistr Programy v Architektonické inženýrství 2024

Přehled

Ti, kteří vydělávají magisterský titul jsou vysoce ceněné pro svou oddanost k bytí houževnatý odborníky ve svém oboru. A magisterský program obvykle trvá asi dva roky dokončit, a žadatelé často potřebují k dokončení bakalářského studijního programu před podáním žádosti

Co je Master in Architectural Engineering? Tento studijní program zahrnuje pokročilá témata vztahující se k civilní i architektonické inženýrství. Základní kurzy obvykle zahrnují stavební návrh, analýzu životního prostředí, ekonomiky a statistické analýzy. Studenti si mohou také vybrat specializaci v závislosti na jejich dlouhodobých kariérních cílů. Specializace související s materiálů a konstrukcí, stavební řízení, a vytváření systémů jsou nabízeny ve většině institucí.

Inženýry a architekty, kteří si přejí, aby vyniklo ve své kariéře a získat pokročilý výcvik v obou teorie a aplikace mohou těžit z Master in Architectural Engineering programu.Absolventi jsou často odměňováni za jejich úsilí o získání vyšší platících pozice u renomovaných firem či vládních subjektů.

Náklady na dokončení tohoto magisterského studijního programu se liší v jednotlivých univerzit. Oddělení Přijímací pro každou vysokou školu může poskytnout aktuální informace o nákladech a vhled týkající se možných změn školného a dalších požadovaných poplatků.

Po dokončení Master in Architectural Engineering, absolventi často zjišťují, že pracují jako civilní nebo architektonické inženýrů pro velké firmy, které stavět budovy, elektrárny, zařízení na úpravu vody a dalších komerčních a obecních staveb. Absolventi, kteří mají předchozí zkušenosti v této oblasti mohou využít jejich míru na start své vlastní projekční a stavební firmu. Jiní mohou pohybovat až k řadám do projektového managementu a ředitelování nebo sloužit veřejnosti v týmu urbanismu a infrastruktury vládní-run.

Některé instituce mohou nabídnout online kurzy, které se počítají do magisterského studia. Pracovní profesionálové obvykle zjistí, že on-line kurzy nabízejí plánování flexibilitu a komfortnější prostředí pro výuku. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Inženýrství
  • Civilní inženýrství
  • Architektonické inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát