Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 43 Magistr v Archeologie 2024

43 Magistr Programy v Archeologie 2024

Přehled

Master 's titul je příležitostí pro absolventy vysokých škol, aby se specializují na oboru. Dokončení stupně často zahrnuje pořízení počet povinných předmětů a provádění individuální výzkumný projekt.

Co je mistr v archeologii? Archeologie je mapování lidských dějin skrze studium fyzikálních artefaktů. Mistr 's stupeň studenti v této oblasti mají dost co učit, včetně výkopu techniky. Předtím, než se účastní při vykopávek pracovišti, studenti musí zdokonalovat technické staveništi dovednosti, které jim umožní odhalit pečlivě a správně zachovat artefakty. Program kurikulum může také zahrnovat kurzy lidské historie, antropologie a dějin umění. Studenti, kteří se chtějí zaměřit své kariéry na určité zeměpisné oblasti, může být také nutné brát regionálních studií tříd.

Nejzřetelnější výhoda této cestě studia je možnost, že poskytuje studentům odhalit historii.Archeologie může být velmi obohacující práce, a to zejména pokud jde o zemní práce a tlumočení starověké artefakty. Celoroční těchto programů často umožňuje studentům značné množství času pole výzkumu, který jim dává smysl pro tento perk disciplíny.

Pokud jde o náklady na získání hlavní 's titul v oboru archeologie, školy obecně liší, pokud jde o náklady. Pokud byste chtěli informovat o programu 's školného a zápisného, ​​obraťte se na přijímací kancelář přímo.

Mistr v archeologii připravuje studenty pro odměňování práce ve společných oblastech archeologie a historie. Kromě práce as archeology, mohou absolventi pokračovat věnovat se kariéře jako výzkumu historiků, pedagogů a muzejních manažerů. Ty jsou intelektuálně stimulující a zapojení profesí, které vyžadují vysokou úroveň odborných znalostí, a mistr archeologie poskytuje ideální základ pro tyto kariéry.

Studenti, kteří mají zájem dozvědět se více o mnoho archeologie programů po celém světě mohou začít svůj výzkum s naší databáze. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Archeologie
Studijní obory
 • Humanitní vědy (43)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát