Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 12 Magistr v Aplikované vědy 2024

12 Magistr Programy v Aplikované vědy 2024

Přehled

Absolvování magisterského studia v jakémkoli oboru je vzrušující snahou, protože znamená růst v akademickém a kariérním úsilí. Magisterské tituly jsou pokročilé stupně, které vyžadují předchozí vzdělání a zkušenosti v konkrétních oborech, a jsou navrženy tak, aby pomohly odborníkům zapojit se hlouběji do svých vybraných oborů.

Mohl byste se zeptat: "Co je to magister v aplikovaných vědách?" Je to program, který pracuje s profesionály, kteří budují kariéru, která pokrývá vědecké obory, včetně inženýrských a technologických oborů. Tyto programy obvykle nabízejí silný důraz ve dvou nebo více vědách a studium může být postaveno na praktických aplikacích a poznatcích v oborech. Fakulta v těchto programech pokrývá disciplíny, často s více publikací v různých oblastech důrazu sami.

V tomto studijním programu se studenti mohou naučit praktické experimentování, postupy laboratorní dokumentace a dovednosti v oblasti řízení času, které jim pomohou jít dál v jejich oborech. Vzhledem k tomu, že aplikované vědecké tituly jsou používány v různých průmyslových odvětvích, schopnost přizpůsobit disciplinární důraz každého studenta zajistí, že se budou naučit co nejrelevantnějším způsobem.

Programy na této úrovni obvykle trvají dva až tři roky, než většina studentů na plný úvazek dokončí. Náklady na program se značně liší od jedné školy k druhé a od jedné země k druhé, takže je důležité zkoumat každou školní výuku.

Absolventi aplikovaných věd jsou často vyhledáváni jako laboratorní technici mnoha firmami po celém světě. Pracovníci sestry s dalšími tituly v aplikovaných vědách mohou být také velmi žádaní. Držitelé aplikovaného vědeckého titulu mohou dokonce najít práci jako specialisté na dodržování předpisů v programech kontroly kvality. Jejich široká škála vědeckých poznatků a jejich uplatnění v reálných technických problémech je může připravit na takové detailně orientované technické pozice.

Většina univerzit, která nabízejí širokou škálu vědeckých studijních programů, nabízí uplatněný vědecký titul. Najděte dnes silný online program v místě, které si vyberete. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Obecná studia
  • Vědecká studia
  • Aplikované vědy
Studijní obory
  • Obecná studia (12)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát