Keystone logo

74 Magistr Programy v Technologie Počítačové vědy Aplikovaná informatika 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Aplikovaná informatika
Studijní obory
  • Technologie (74)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Technologie Počítačové vědy Aplikovaná informatika

Magisterský titul může trvat od jednoho do dvou let, v závislosti na tom, kolik času jste si dal každý semestr. Tento stupeň představuje intenzivní studium zaměřené na pole, které obvykle souvisí s předmětem, v němž jste obdrželi bakalářské studium.

Co je magister v aplikované informatice? Aplikovaná informatika má tendenci mít formu správy dat, informačních systémů nebo účetnictví, ale existují i ​​oblasti softwarového inženýrství pro nevýpočetní využití, jako jsou simulátory vrtulníků. Znalost základního programování je pro tuto oblast nezbytná, společně s pochopením základní logiky a analýzy. Některé programy vyžadují disertační práci se zaměřením na předávání aktuálních počítačových aplikací nebo hledání nových aplikací pro stávající protokoly.

Při získávání tohoto titulu získává student mnoho dovedností. Pokročilé odstraňování problémů je užitečné při každé práci, která využívá počítače a analytické dovednosti, pomáhá řešit problémy a vytvářet projekce.Další dovednost získaná v této oblasti je pochopení toho, kde je výpočetní technika a kde se jedná, což je užitečné při poskytování poradenství v oblasti technologických rozhodnutí společnosti.

Náklady na magisterský titul závisí na zvolené škole, jak dlouho trváte na dokončení studia a zda se potřebujete přemístit. Vezměte tyto faktory do úvahy při sestavování rozpočtu pro váš titul.

S pokročilým stupněm aplikované informatiky existuje řada pracovních příležitostí, které můžete podniknout. V závislosti na vašem zaměření můžete najít zaměstnání v bance, pojišťovně nebo ve veřejné službě. Telekomunikační společnosti také zaměstnají zaměstnance tohoto typu, obvykle pomáhají spravovat velké množství dat, které procházejí jejich sítěmi. Pokud v současné době pracujete v oblasti výpočetní techniky, pokročilý stupeň vám může způsobit, že budete vypadat atraktivnější pro zvýšení nebo zvýšení platu.

Rozšiřte své výsledky vyhledávání pomocí online formuláře přizpůsobeného vašim potřebám.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.