Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Etika
 • Aplikovaná etika
Studijní obory
 • Humanitní vědy (12)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

12 Magistr Programy v Aplikovaná etika 2024

  Magistr Programy v Aplikovaná etika

  Pro ty studenty, kteří chtějí prohloubit své vzdělání v daném oboru po absolvování vysoké školy, může být master 's titul výhodný další krok. Tento titul poskytuje vyšší úroveň odborných znalostí v zvoleném oboru studenta 's, dláždit cestu pro libovolný počet kariéry.

  &nbsp

  Co je mistr v aplikované etiky? To je jeden z mnoha cest studia Master 's může student sledují. Aplikovaná etika je disciplína, která větve z humanitních věd a etiky, ale které mohou být přijata v několika různých směrech. Z tohoto důvodu, každý aplikovaný etika program je jedinečný. Některé se zaměřují na aplikované etiky v kontextu práva, zatímco jiní se více zapojily konkrétně bioetiky, řešení složitých otázek, pokud jde o etiku bioinženýrství. V každém případě, aplikovaná etika obecně zahrnuje rozmanité učební plán, od kurzů v politické filozofie na etické teorie.Studenti jsou vedeni k poprat se včas etických dilemat a naučit se obhajovat pro danou stranu argumentu.

  &nbsp

  Hlavní výhodou pořízení Master in aplikovanou etiku je kritické myšlení, kurikulum podporuje. Studenti náročným, stimulující prostředí třídy po celou dobu trvání programu, a učí se mnoho cenných a převoditelných komunikace a výzkumné dovednosti. Tato zkušenost může být velmi užitečné v mnoha různých oblastech.

  &nbsp

  Vzhledem k tomu, každý program nabízí pána 's stupně v aplikované etiky je jiný, není tam žádný skutečný hrubý odhad, kolik programy stojí. Registrace a zápis náklady se liší od školy do školy. Podrobnější informace, obraťte se na přijímací kancelář každého programu.

  &nbsp

  Pokud jde o potenciální kariéry, Mistr aplikované etiky je velmi užitečné titul.Schopnosti a zkušenosti, že poskytuje studentům jsou vyhledávány na trhu dnes, 's práce. V závislosti na zaměření konkrétního programu, mohou absolventi pokračovat věnovat se kariéře v bioetických, politiky a práva. Tyto profese jsou zvláště odměňovat z etického hlediska, protože absolventi mohou prosazovat pozitivní změny ve velkém měřítku a mají skutečný dopad.

  &nbsp

  Pokud aplikovaná etika zní, jako by to může být cesta studia pro vás, začněte školní vyhledávání dnes. Naše databáze programů po celém světě budou mít všechny informace, které potřebujete, abyste mohli začít. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.