Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Přírodní vědy
 • Chemie
 • Aplikovaná chemie
Studijní obory
 • Přírodní vědy (31)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

31 Magistr Programy v Aplikovaná chemie 2024

  Magistr Programy v Aplikovaná chemie

  Pro absolventy vysokoškolského studia je magisterský titul často dalším krokem po absolvování bakalářského studia. Tento typ programu trvá jeden až tři roky dokončit a umožňuje studentům získat lepší pochopení jejich vybrané oblasti.

  Ale přesně co je mistr v aplikované chemii? Tato oblast se zabývá vědeckým výzkumem složení, vlastností a chování hmoty, materiálů a látek. Studenti aplikované chemie by se mohli zabývat předměty jako organická, anorganická, analytická, elektrická a makromolekulární chemie. Zatímco většina programů poskytuje studentům solidní teoretické zázemí, hlavní zaměření analytické chemie je na aplikacích v reálném světě. Některé programy mají významnou laboratorní složku, vyžadují studenty, aby napsali práci nebo umožnili výzkumné příležitosti v reálném světě.

  Množství výhod může být dosaženo získáním magisterského titulu chemie.Mnoho studentů zjistí, že jsou schopni zlepšit své vědecké dovednosti, jako je analýza, výzkum, sběr dat a řešení problémů. Kromě toho může magisterský titul poskytnout silnou znalostní základnu, která se může ukázat jako užitečná v budoucí kariéře.

  Studenti, kteří uvažují o stupni aplikované chemie, by si měli být vědomi toho, že náklady na program se mohou v jednotlivých institucích lišit. Výuka, ceny materiálu a poplatky závisí na řadě různých faktorů.

  Mistr v aplikované chemii může poskytnout studentům mnoho potenciálních pracovních příležitostí. Mohou pokračovat v práci ve farmaceutickém, lékařském, těžebním, technologickém nebo zpracovatelském průmyslu. Mnoho absolventů se rozhodne připojit k výzkumným laboratořím pro vládní agentury, univerzity nebo soukromé organizace. Někteří se mohou také rozhodnout pokračovat ve svém vzdělání, získávat doktorát a pracovat v akademické sféře.

  Máte-li zájem dozvědět se více o magisterském stupni chemie, pomozte nám.Jediné, co musíte udělat, je vyhledat níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.