Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 14 Magistr v Počítačové animace 2024

14 Magistr Programy v Počítačové animace 2024

Přehled

Magisterský studijní program trvá přibližně 2-3 roky, v závislosti na rozvrhu studenta. Jedná se o dvouletý stupeň, který je obvykle přijat po dokončení čtyřletého bakalářského programu. Tento stupeň je často dobrou volbou pro studenty, kteří doufají, že budou mít vysokou kariéru ve svém oboru.

Co je mistr v animaci? Jak se digitální média šíří, nárůst animovaných funkcí se začal rozvíjet po celém světě. Mnoho reklam, filmů a televizních pořadů závisí na animaci nějakým způsobem. Magisterské kurzy jsou obecně intenzivnější než bakalářské kurzy a mohou vyžadovat vytvoření portfolia nebo psaní diplomové práce před dokončením. Témata mohou zahrnovat vše od historie animací a umělecké kritiky až po kreslení v pohybu, 3D animované kreslení a rozvoj prostředí.

Dokončení magisterského studijního programu může pomoci zvýšit komunikační dovednosti studentů, což je užitečné při aplikování zpráv na jejich výtvory. Kromě toho se studenti naučí dovednosti kritického myšlení a schopnost řešit problémy rychle, což může vést k úspěchu v běžně rychlém prostředí.

V dnešní době může být obtížné předvídat, kolik může škola stát, aniž by se věnovala správnému výzkumu. Studenti by měli pochopit, že každá škola má odlišné ceny v závislosti na různých faktorech, včetně toho, jak dlouho se účastní a kde se škola nachází.

Vzhledem k tomu, že magisterský titul může připravit absolventy, aby se stali experty na animaci a mohou rozvíjet svou kariéru, existuje řada pracovních příležitostí s Master in Animation. Osoba se může stát uměleckou scénáristou, koncepčním umělcem nebo návrhářem postavy. Tito animátoři často přicházejí s pojmy, které se používají ve filmech a televizních pořadech. Výrobní asistenti jsou také často vybráni z tohoto fondu.

MA v animaci lze absolvovat v řadě místních vysokých škol. Nicméně, pokud by studenti spíše neměli čas věnovat se školním areálům nebo mít zaneprázdněný plán, mohou být k dispozici animační kurzy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Filozofie
  • Animace
  • Počítačové animace
Studijní obory
  • Filozofie (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát