Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Literatura
 • Anglická literatura
Studijní obory
 • Humanitní vědy (50)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

50 Magistr Programy v Anglická literatura 2024

  Magistr Programy v Anglická literatura

  Po absolvování bakalářského stupně, mnoho rozhodnout postoupit své znalosti ve zvoleném oboru s magisterským titulem. Tyto programy obvykle trvat jeden až tři roky dokončit, často s možností studovat plný nebo částečný úvazek.

  Co je to mistr v anglické literatury? Tento stupeň je populární pro čerstvé absolventy, stejně jako ti, kteří mají zkušenosti chce posílit jejich praktické znalosti s akademickým základech. Mistr v anglické literatury je absolventská hodnost, která typicky studuje psané angličtiny příběhy ve vztahu k jejich literárním a kulturním kontextu. Studenti mohou studovat různé práce řadou autorů, které v řadě historických období. Tento stupeň obvykle kombinuje literární teorie, čtení s porozuměním a kritiku, lingvistiku a philogy. Na konci programu budou studenti často nutné k výrobě a obhájit písemnou akademické práci na téma související s jejich studia.

  Magisterský titul v anglické literatuře obvykle zahrnuje nejen čtení s porozuměním, ale také to může umožnit studentům rozvíjet pokročilé písemné a ústní komunikační dovednosti, analytické schopnosti a znalosti o tom, jak sestavit úspěšný příběh. Tyto dovednosti připravit absolventy pro zaměstnanost v různých oblastech a vytvořit pevný základ pro další akademické pronásledování.

  Náklady na magisterským titulem se může měnit široce založený na zvolené škole, jeho umístění a délce programu. Obraťte se na konkrétní akademické instituci diskutovat o náklady na školné a finanční pomoc.

  Dokončení magisterský titul v anglické literatury může povolit, aby byly způsobilé pro výuku navazujících předmětů na College nebo univerzitní úrovni. Mnoho absolventů také často nacházejí uplatnění v oblasti médií, žurnalistiky, psaní a publikování.Díky praktické dovednosti získané v programu, mnozí také najít práci v reklamě, public relations, marketingu a řada dalších zdánlivě méně příbuzných oborů.

  Flexibilita a cenová studuje on-line vytvořil nárůst dostupných programů po celém světě. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.